Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

 Instalace a aktivace klíče EA Origin


Koupil sis hru, která se aktivuje přes Origin a potřebuješ pomoci s aktivací? Pak jsi tady správně!

Nejdřív si musíš stáhnout instalátor, přes který později aktivuješ klíče ke hrám. Kliknutím na tenhle odkaz se dostaneš na oficiální stránky Originu.
Na stránkách klikni na oranžové tlačítko Download.

1.jpg

Stáhni si instalátor do svého počítače a pak ho spusť dvojitým kliknutím. Možná se ti otevře následující okno (záleží na nastavení tvého operačního systému), pokračuj tedy zmáčknutím Spustit.

2.jpg

Otevře se ti instalátor Originu. Klikni na Nainstalovat Origin.

3.jpg

Na této obrazovce si můžeš vybrat umístění, kam se má Origin nainstalovat a další volby. Můžeš ale nechat všechno tak, jak je. Dále zaškrtni Přečetl/a jsem si podmínky licenčního ujednání pro koncového uživatele Originu a souhlasím s nimi a klikni na Pokračovat.

4.jpg

Výborně! Origin máš nainstalovaný a teď už je jen potřeba vytvořit si účet. Klikni na záložku Create an Account (Vytvořit si účet), zde vyplň stát, ve kterém žiješ, své datum narození, zaškrtni I have read and accept EA Privacy & Cookie Policy, EA Terms of Service and Origin EULA (Přečetl/a jsem si a souhlasím se zásadami soukromí a cookies EA, smluvními podmínkami EA a licenčním ujednáním pro koncového uživatele Originu) a pokračuj kliknutím na Next (Další).

6.jpg

Teď vyplň svoji e-mailovou adresu a heslo, které budeš používat pro přihlášení do Originu. Heslo musí mít 8-16 znaků, kde alespoň 1 je malé písmeno, 1 je velké písmeno a 1 je číslo. Dále si vyber své uživatelské jméno (jméno, pod kterým se budeš přihlašovat do Originu a na ostatních stránkách EA) a vepiš ho do kolonky Public ID (Veřejné ID). Toto ID musí mít alespoň 4 znaky a musí být unikátní – pokud už dané jméno někdo má, objeví se ti u něj červený nápis. Pod ID můžeš vyplnit i své jméno, není to ale povinné. Nakonec zaškrtni I'm not a robot (nejsem robot) a klikni na Next (Další).

7.jpg

Na další stránce si vytvoř svou bezpečnostní otázku, která se ti může hodit, když zapomeneš heslo ke svému účtu. Na uvedeném příkladu je otázka What is your favourite pet's name? (Jaké jméno má tvůj oblíbený domácí mazlíček?) Pod touto otázkou si můžeš nastavit kdo všechno může vidět tvůj profil a aktivitu. Můžeš si zvolit Everyone (Každý), Friends (Přátelé), Friends of Friends (Přátelé přátel) nebo No One (Nikdo). Nakonec podle svých preferencí zaškrtni, zda chceš aby tě jiní hráči našli podle tvého emailu a zda máš zájem o zasílání novinek od EA. Klikni na Create Account (Vytvořit účet) a to je vše, máš vlastní účet na Originu!
 
8

Super! Tvůj profil je hotový a konečně můžeš aktivovat svoji hru! Klikni na nabídku Games (Hry) v horní liště a pak na Redeem Product Code… (Uplatnit produktový kód…).

9

Do bílého pole zadej aktivační klíč, který jsi od nás obdržel e-mailem, a klikni na Next (Další).

10

Na obrazovce se objeví název a popis tvé hry. Pokračuj kliknutím na Next (Další). Pokud má hra více jazykových verzí, budeš mít možnost zvolit si verzi s jazyky dle svých preferencí.

11

Nyní je tvá hra aktivována! Klikni na ikonu hry ve své knihovně her (Game Library). V této knihovně her nalezneš všechny své aktivované hry.

12

Nyní stačí kliknout na Download (Stáhnout).

13

Vyber si jazyk, ve kterém bude hra nainstalována (některé hry budeš moci nainstalovat v češtině), a klikni na Accept (Přijmout).

14

V dalším okně si můžeš zvolit, zda chceš mít zástupce hry na ploše (první políčko) a položku hry v menu Start (druhé políčko). Rozhodni se podle sebe a klikni na Next (Další).

15

Zaškrtni bílé políčko I have read and accept the above license agreements (četl/a jsem a souhlasím s výše uvedenými licenčními ujednáními) a klikni na Next (Další).

16

Nyní se tvá hra začne stahovat. Dole v rámečku vidíš odhadovaný čas stahování, kolik hry už je staženo a jakou rychlostí se hra stahuje. V případě potřeby můžeš stahování hry přerušit kliknutím na Pause Download (Pozastavit Stahování) nebo na tlačítko přerušení v rámečku a zase ho spustit opětovným kliknutím.

17

Po dokončení stahování hry už jen stačí kliknout na Play (Hrát) a je to! ;-)

18

Pokud budeš mít jakékoli potíže s aktivací nebo instalací hry, neváhej kontaktovat naši technickou podporu.