Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

 Instalace a aktivace klíče Minecraft


Nejprve si vytvořte účet na této stránce. Zde vyplňte potřebné údaje - email, heslo, potvrzení hesla, datum narození, zaškrtněte, že souhlasíte s podmínkami vydavatele hry (jde o první políčko, druhé políčko je pro zasílání novinek) a klikněte na "Register".

Minecraft 0.jpg

Po vytvoření účtu je potřeba ověřit zadanou emailovou adresu. Učiníte tak pomocí odkazu, který Vám přijde do emailu.

Minecraft 01.jpg

Poté se na Váš ověřený účet přihlaste na oficiální stránce vydavatele, můžete tak učinit přímo přes tuto stránku. Na další stránce pak vložte zakoupený klíč a klikněte na "Redeem".

Minecraft 1.jpg

Nenechte se zmást skutečností, že tato hra má dvoje oficiální stránky - Minecraft a Mojang, pokud si vytvoříte účet na jedné stránce, bude Vám stejný platit i na té druhé.

Po zadání klíče si na další stránce vytvořte jméno pro profil ve hře. Pozor, toto jméno je opravdu pouze pro samotnou hru, když se budete přihlašovat k Vašemu účtu na stránkách vydavatele, použijte standardně email a heslo, které tam již máte. Jméno pro profil ve hře zadejte do políčka, nad kterým je uvedeno "Profil name".

Po vepsání jména se Vám vedle políčka objeví zeleně nebo červeně napsáno, zda je toto jméno k dispozici anebo jej už někdo má. Poté zaškrtněte, že souhlasíte s licencí Minecraftu pro koncové uživatele a klikněte na "Choose name".

Minecraft 2.jpg

Objeví se Vám zelený nápis "Success! You're now a proud owner of Minecraft", jde o potvrzení, že se registrace jména podařila a jste nyní majitelem hry Minecraft.

Dalším krokem je stažení samotné hry. Na stránce, kde vidíte, že se registrace podařila a jste majitelem hry, je mimo jiné uvedena možnost "Download Game". Tuto stránku naleznete přímo zde. Klikněte na ikonu, která zastupuje Váš operační systém (Mac/Windows/Linux). Pokud máte Windows, stáhněte si spouštěč neboli "launcher" ke hře, uložte jej kamkoli do Vašeho PC a spusťte jej. Pokud máte Mac, stáhněte soubor, rozbalte jej a poté umístěte Minecraft do Vaší záložky Aplikace (Applications). Hru můžete stáhnout do kolika PC budete chtít a kolikrát budete chtít.

Minecraft 3.jpg

Dále stačí už jen Minecraft spustit, přihlásit se do hry s Vaší zaregistrovanou emailovou adresou a heslem, které používáte k účtu na stránkách Mojang či Minecraft.

Pokud byste měli jakékoli potíže s aktivací klíče, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.