World of Warcraft: Cataclysm

World of Warcraft: Cataclysm

Skladem

139,00 Kč Za nákup získáte 3 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
Online hry/MMORPG
Lokalizace —
English
Vývojář —
Blizzard Entertainment
Vydavatel —
Blizzard Entertainment
Oficiální web —
Stránky v angličtině
Metacritic
90

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

World of Warcraft: Wrath of the Lich King PC

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru World of Warcraft Battlechest.

World of Warcraft: Cataclysm je již třetím datadiskem k nejznámější a nejhranější MMORPG hře WoW. Blizzard kompletně předělal základní svět Azeroth, přidal pár nových lokací a konečně povolil létání na mountech ve starém světě. Příběh se odehrává po událostech z WoTLK, kdy na Alianci a Hordu útočí dlouho oslabený drak Deathwing, který se pečlivě připravoval na zničení světa.

Maximální level je navýšen na 85, k Alianci se přidává nová rasa worgenů (vlkodlaci), kteří si původně chtěli udržet nezávislost, ale kvůli hrozbě nemrtvých nakonec obrátili. K Hordě se připojuje část goblinů, kteří žili na ostrovech, jež zničila pohroma (cataclysm). Trollové si kvůli utlačování od orků založili vlastní město poblíž Durotaru, ale nadále zůstávají u Hordy. Gnomové se zase snaží dobýt své staré město Gnomeregan, aby se už konečně odpoutali od trpaslíků.

Nově jsou možné další kombinace ras a povolání, např. human hunter, dwarf warlock, tauren paladin nebo blood elf warrior. U profesí, jak už je zvykem, se zvyšuje maximální skill o 75 (na maximálních 525 bodů, nejnovější hodnost se jmenuje Illustrious Grand Master) a objevuje se nová sekundární profese archeology. Dále si vývojáři přichystali nový strom talentů, u huntera je mana nahrazena focusem, podobně jako u rogue. Ze všech itemů zmizely vlastnosti spell power, attack power, armor penetration a defense. Grafika je vylepšena stejně jako v Northlandu na Wotlk a přidán je nový engine vody.