Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Grand Theft Auto V, GTA 5

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, Zvuk, Titulky);
  • Datum vydání — 14.04.2015;
  • Vývojář — Rockstar Games;
  • Vydavatel — Rockstar Games;
  • Metacritic — 96;
Oficiální webwww.rockstargames.com
999 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
19 bodů | 99 XP
Klíč k této hře aktivujete na oficiálních stránkách vydavatele.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Další pokračování již dobře známé série se konceptem vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů. 

Michaela (bývalý bankovní lupič), Trevora (šílenec, kriminálník) a Frankieho (vymahač dluhů). Mezi nimi si budete moct libovolně přepínat skrze rychlé menu, kdy se kamera zvedne nad mapu ve stylu Google Earth a vy pak jen na mapce vyberete postavu, do které se chcete převtělit. 

Každý z hrdinů umí při tom něco jiného a zároveň má každý dost odlišnou náturu. Řízení aut, střelba, boj - to vše se dočkalo kompletního předělání. Los Santos ve kterém se hra odehrává je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA V a San Andreas dohromady. Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno.

Vezměte, prosím, na vědomí, že  instalace a online hra vyžadují přihlášení k síti Rockstar Games Social Club (pro uživatele starší 13-ti let). Pro aktivaci, online hru a pravidelné ověřování oprávnění je zapotřebí připojení k internetu. Dále je vyžadována instalace dodatečného softwaru: platforma Rockstar Games Social Club, DirectX, Chromium a Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package a ověřovací software, který rozpoznává jisté hardwarové atributy pro potřeby oprávnění, správy digitálních práv, systému a další podpůrné účely.   

Jednorázový sériový kód je zapotřebí zaregistrovat přes internet. Registrace každého kódu je omezena na jediný účet Rockstar Games Social Club (pro uživatele starší 13-ti let). Na každý účet Social Club je možné se v jeden moment přihlásit pouze z jediného PC. Sérové kódy jsou po použití nepřenosné, stejně tak jsou nepřenosné účty Social Club.

-1