Need for Speed: The Run

Need for Speed: The Run

Skladem

209,00 Kč Za nákup získáte 5 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
Závodní
Lokalizace —
Čeština
Vývojář —
EA Black Box
Vydavatel —
Electronic Arts
Oficiální web —
Eng

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Need for Speed Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: Undercover

Již 18. díl ze série Need for Speed tentokrát nabízí filmový zážitek. V lineární příběhové lince se ujmete volantu z pohledu očí postavy jménem Jackson "Jack" Rourke, který při nehodě utrpěl výpadek paměti. Z neznámých důvodů jste na útěku před organizovaným zločinem, protože jistým nezbedům dlužíte velkou sumu peněz. Vydělat je můžete jedině při ilegálních závodech napříč USA. V patách vám jsou policisté ze všech možných oddělení a dojde tak i na střelbu, výbuchy a masivní destrukci prostředí.

The Run poprvé v sérii nabízí reálné lokace napříč San Franciscem, New Yorkem, Detroitem, Las Vegas či Denverem. Více jak 300 km tratí je také nejvíce v historii značky. Použitý engine Frostbite 2.0 předvádí zničitelné prostředí ve filmových honičkách, které jsou doprovázeny in-game filmečkama. Zároveň jsou ve hře tzv. quick time eventy, na které musí hráč patřičně zareagovat a dokonce bude čas od času nucen opustit bezpečí vozu a vydat se pěšky, respektive "běžmo". Získávání zkušeností a odemykání nových vozů, upgradů či vizuálních packů je již klasikou.

Multiplayer až pro 16 hráčů nabízí celou řadu módů: Supercar Challenge, NFS Edition Racing, The Underground, Mixed Competition, Exotic Sprint a Muscle Car Battles.