Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Need for Speed: The Run

  • Jazyk — Čeština ;
  • Datum vydání — 17.11.2011;
  • Vývojář — EA Black Box;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
Oficiální webwww.needforspeed.com
249 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
4 body | 24 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Origin od Electronic Arts. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Již 18. díl ze série Need for Speed tentokrát nabízí filmový zážitek. V lineární příběhové lince se ujmete volantu z pohledu očí postavy jménem Jackson "Jack" Rourke, který při nehodě utrpěl výpadek paměti. Z neznámých důvodů jste na útěku před organizovaným zločinem, protože jistým nezbedům dlužíte velkou sumu peněz. Vydělat je můžete jedině při ilegálních závodech napříč USA. V patách vám jsou policisté ze všech možných oddělení a dojde tak i na střelbu, výbuchy a masivní destrukci prostředí.

The Run poprvé v sérii nabízí reálné lokace napříč San Franciscem, New Yorkem, Detroitem, Las Vegas či Denverem. Více jak 300 km tratí je také nejvíce v historii značky. Použitý engine Frostbite 2.0 předvádí zničitelné prostředí ve filmových honičkách, které jsou doprovázeny in-game filmečky. Zároveň jsou ve hře tzv. quick time eventy, na které musí hráč patřičně zareagovat a dokonce bude čas od času nucen opustit bezpečí vozu a vydat se pěšky, respektive "běžmo". Získávání zkušeností a odemykání nových vozů, upgradů či vizuálních packů je již klasikou.

Multiplayer až pro 16 hráčů nabízí celou řadu módů: Supercar Challenge, NFS Edition Racing, The Underground, Mixed Competition, Exotic Sprint a Muscle Car Battles.