Need for Speed: Undercover

Need for Speed: Undercover

Skladem

189,00 Kč Za nákup získáte 4 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
Závodní
Lokalizace —
Angličtina
Vývojář —
EA Black Box
Vydavatel —
Electronic Arts
Oficiální web —
Stránky v češtině

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Need for Speed: Shift
Need for Speed: Shift 2: Unleashed
Need for Speed: The Run
Need for Speed Rivals


Další pokračování ze série závodních her Need for Speed. V díle s názvem Undercover na vás opět čeká arkádová hratelnost, otevřené město a bohatý vozový park (např. Audi R8, Nissan 370Z nebo Ford Mustang Shelby GT500). Samozřejmě nechybí ani možnost tuningu a vracejí se také honičky s policií. Hra nabízí i možnost hry více hráčů, kde si můžete vyzkoušet i jízdu v kůži policistů. Závodění je navíc obohaceno doprovodným dějem s množstvím hraných videosekvencí.

Nikdy jste si nemysleli, že to dopadne právě takhle - absolutní honička, ve které jste štvancem. A lovcem. Nyní si musíte sednout za volant a riskovat všechno, abyste infiltrovali brutální mezinárodní zločineckou organizaci a zničili ji.

Herní vlastnosti:

  • Navštivte webovou stránku a zahajte svoji misi.
  • Objevte obrovský prostor, ve kterém se můžete volně pohybovat.
  • Odrážejte policisty a ničte nepřátele v super rychlých honičkách několika aut.
  • Předveďte úžasné manévry a získejte největší řidičskou převahu.
  • Vrhněte se do akcí nabitého příběhu pronásledování a zrady.