Diablo III 3 PC

Diablo III 3 PC

Skladem

669,00 Kč 535,20 Kč Za nákup získáte 14 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
RPGAKCE
Lokalizace —
Angličtina
Vývojář —
Blizzard Entertainment
Vydavatel —
Blizzard Entertainment
Oficiální web —
Eng

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Diablo III 3: Reaper of Souls
Diablo II 2 + Diablo II 2 Lord of Destruction
Diablo III 3 + Diablo III 3 Reaper of Souls

Dvacet let uplynulo od událostí v Diablo II a jeho datadisku LoD. Mephisto, Diablo a Baal byli poražení, ale zároveň byl rozmetán Worldstone, kámen a zároveň štít chránící obyvatele Sanctuary před nebezpečím z nebe i pekla. V Tristramu opět povstává zlo pekelné i nebeské, což pro hráče znamená práci a prsty bolavé od nevyhnutelného klikfestu. Na ty úspěšné čeká hrdinský titul, na zbytek věčné zapomnění. Novinkou je plně zničitelné prostředí, čehož lze v boji využívat pro tvorbu pastí a překážek, či barikád. Všechny objekty ve hře se chovají podle zákonů fyzikální technologie Havoc. 

Vlastnosti:
  • Prozkoumejte plně realistickou říši Sanctuary - která na vás dýchne živý a gotický fantasy svět Diabla III v nádherném 3D prostředí.
  • Porážejte Pekelné psy novými charaktery ve hře, jako Witch Doctor, či podobnými bojovníky jako v předešlých dílech Diabla, tak i mocným Barbarem.
  • Používejte různá kouzla na své nepřátelé jako zbraň v interaktivních prostředích. 
  • Nastražte pasti, ničte zničitelné objekty proti svým protivníkům a ekologické překážky použijte ve svůj prospěch - to vše poháněné systémem Havok.
  • Zažijte intenzitu multiplayeru ve hře Diablo III v nové verzi Battle.net s mnohými vylepšeními, aby spojení s vašimi přáteli bylo jednodušší a kooperativní hra více zábavná.

Abyste se vyhnuli přetíženým serverům v den vydaní tohoto hitu doporučujeme využit tyto oficiální odkazy pro pre-load hry z battle.netu. Následně v den vydání do battle.netu vložíte Váš cd-klíč.

PC_EU_EnglishMAC_EU_EnglishPC_EU_FrenchPC_EU_GermanPC_EU_SpanishPC_EU_ItalianPC_EU_Polish