Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Air Conflicts: Pacific Carriers

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, Zvuk);
  • Datum vydání — 21.09.2012;
  • Vývojář — Games Farm ;
  • Vydavatel — bitСomposer;
Oficiální webwww.airconflicts.net
269 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
5 bodů | 26 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Air Conflics: Pacific Carriers je unikátní letecký simulátor se strategickými elementy a zajímavým příběhem. Hra je zaměřena na boje letadel startujících na letadlových lodích z období 2. světové války. Na výběr Vám hra nabízí možnost usednout do kokpitu Amerických a Japonských bojových krasavců.

Staňte se kapitánem letadlové lodi. Oblečte si uniformu amerického admirála Lucase Starka nebo japonského admirála Hideaki Hashimita a staňte se kapitánem letadlové lodi ve vodách pacifického oceánu v období 2. světové války. Uchraňte svou loď. Převezměte kontrolu nad kanóny letadlové lodi v Survive módu. Vystupte na velitelský můstek a odhalte nové mise. Převezměte kontrolu nad celou letkou. Místo kontroly jen jednoho letadla, máte možnost převzít kontrolu nad celou letkou ve specifických misích, které hra nabízí. Reálné zbraně. Všechny zbraně, kterými si můžete vybavit své letadlo, jsou založeny na reálných podkladech. Každé letadlo je limitováno množstvím munice. Hra, při které se nebudete nudit. Množství variabilních misí v kampani i online zápolení proti ostatním hráčům na Vás čeká v této úžasné hře. Prožijte si ty nejznámější bitvy z období 2. světové války.

Obrovský počet letadel a lodí, ze kterých si máte možnost vybírat. Hra obsahuje 4 letadlové lodě, 21 bitevních lodí a 12 letadel.