Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Battlefield 3 EU

  • Jazyk — Čeština;
  • Datum vydání — 27.10.2011;
  • Vývojář — EA DICE;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
  • Metacritic — 89;
Oficiální webwww.ea.com/battlefield3
189 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
3 body | 18 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Origin od Electronic Arts. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Dodatky

Nový Battlefield 3 je moderní FPS založena na vylepšeném herním enginu Frostbite 2.0 a animační technologii ANT. Oboji si vzali do parády vývojáři ze studia DICE a ušili je přesně na míru této klasiky. Díky tomu se můžete kochat téměř fotorealistickou grafikou, máte možnost úplné destrukce okolního prostředí, realistické animace ve spojení se skvělými zvuky a vynikající hudební kulisou vás vtáhnou do děje akčního filmu nabitého nejmodernějšími speciálními efekty, ve kterém hrajete hlavní roli jen a jen VY!

Rozlehlé mapy plné nejmenších detailů, tak tradiční pro sérii Battlefield, umožňují vymýšlet, rozvíjet a uskutečňovat všechny myslitelné druhy vlastních taktik a vedeni boje. Poprvé v základní sérii Battlefield hráč bude mít k dispozici plnohodnotný singleplayer mód.

Dle námětu, v roce 2014 v Iráku vzniká organizace, která spojí pod svým velením veškeré protizápadní síly, díky čemuž válečné konflikty gradují. Hlavním hrdinou je bojovník námořní pěchoty USA, který plní bojové úkoly, které se pro něj už staly pouhou rutinou, na území Iráku. Ale to už nebude trvat dlouho a brzy už křehká rovnováha síl na Blízkém Východě bude porušená a do konfliktů se zapojí Írán a Rusko, a bitevní pole budou i na území Paříže, New Yorku a Teheránu…

Jedna se o standardní EU edici (žádná tzv. "ruská" verze). Pokud zakoupíte BF 3 u nás -  nemusíte upravovat jazyk po každém obnovení hry.