Battlefield 3 EU

Battlefield 3 EU

Skladem

339,00 Kč 288,15 Kč Za nákup získáte 7 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
AkčníAKCE
Lokalizace —
Čeština
Vývojář —
EA DICE
Vydavatel —
Electronic Arts
Oficiální web —
Eng

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Battlefield 3 - Limited Edition
Battlefield 3 Premium Edition (základní hra + všechny DLC)

Nový Battlefield 3 je moderní FPS založena na vylepšeném herním enginu Frostbite 2.0 a animační technologii ANT. Oboji si vzali do parády vývojáři ze studia DICE a ušili je přesně na míru této klasiky. Díky tomu se můžete kochat téměř fotorealistickou grafikou, máte možnost úplné destrukce okolního prostředí, realistické animace ve spojení se skvělými zvuky a vynikající hudební kulisou vás vtáhnou do děje akčního filmu nabitého nejmodernějšími speciálními efekty, ve kterém hrajete hlavní roli jen a jen VY!

Rozlehlé mapy plné nejmenších detailů, tak tradiční pro sérii Battlefield, umožňují vymýšlet, rozvíjet a uskutečňovat všechny myslitelné druhy vlastních taktik a vedeni boje. Poprvé v základní sérii Battlefield hráč bude mít k dispozici plnohodnotný singleplayer mód.

Dle námětu, v roce 2014 v Iráku vzniká organizace, která spojí pod svým velením veškeré protizápadní síly, díky čemuž válečné konflikty gradují. Hlavním hrdinou je bojovník námořní pěchoty USA, který plní bojové úkoly, které se pro něj už staly pouhou rutinou, na území Iráku. Ale to už nebude trvat dlouho a brzy už křehká rovnováha síl na Blízkém Východě bude porušená a do konfliktů se zapojí Írán a Rusko, a bitevní pole budou i na území Paříže, New Yorku a Teheránu…

Jedna se o standardní EU edici (žádná tzv. "ruská" verze). Pokud zakoupíte BF 3 u nás -  nemusíte upravovat jazyk po každém obnovení hry.