Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Call of Duty: Black Ops 2 Apocalypse

DLC
  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, Zvuk);
  • Datum vydání — 26.09.2013;
  • Vývojář — Treyarch ;
  • Vydavatel — Activision ;
Oficiální webwww.callofduty.com
319 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
6 bodů | 31 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Call of Duty: Black Ops 2

Call of Duty: Black Ops II Apocalypse je čtvrtým a posledním DLC balíčkem map pro Call of Duty®: Black Ops II. Naleznete zde celkem čtyři multiplayerové mapy, z čehož dvě jsou zcela nové (zasněžené evropské město rozdělené na dvě části - Frost a boj na útesech v Taiwanu - Pod) a dvě přepracované (původní stadión Takeoff z Black Ops a archeologické vykopávky Dig z World at War). Dále zažijete nový zombie mód nazvaný Origins zasazený do alternativní reality a odehrávající se na dieselpunkově ztvárněném bojišti z 1. světové války.

Hlavní rysy:

  • Frost: Na čerstvý sníh v kombinaci s explozivním střelným prachem narazíte v tomto sněhem pokrytém evropském městě, kde most přes zamrzlý kanál rozděluje město na dvě části.
  • Pod: Poražená utopistická komunita ze 70. let zanechala na opuštěné straně útesu shluky chátrajících residencí. Obyvatelé jsou dávno pryč, a tak v tomto modernisticky vyhlížejícím místě může propuknout frenetický souboj. 
  • Dig: Archeologické výkopy v Afgánistánu odhalily perfektní místo pro hráče prahnoucí po hektických a nekončících bitvách, jelikož tato předělaná fanoušky oblíbená mapa "Courtyard" z Call of Duty®: World at War obsahuje dva hlavní chokepointy, široce otevřené rozvržení a vyvýšené platformy. 
  • Takeoff: Toto vzdálené místo opuštěné uprostřed Pacifického oceánu připomíná multiplayerovou mapu "Stadium" z Call of Duty®: Black Ops "First Strike." 
  • Origins: Zde vás čekají čtyři původní postavy z prvních zombie map - Tank, Nikolai, Takeo a Rictofen. Společně budou bojovat proti zombíkům ve stylizaci poněkud netypické první světové války, kde Němci experimentovali s elementem 115. Nakonec se v lokalitě objeví zombíci a dokonce i obří robot. Chybět nebudou Wonder zbraně, Mark IV tank a diesel-dron.