Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

The Darkness II 2

 • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, zvuk, titulky);
 • Datum vydání — 10.02.2012;
 • Vývojář — Digital Extremes;
 • Vydavatel — 2K Games;
 • Metacritic — 77;
Oficiální webembracethedarkness.com
239 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
4 body | 23 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
The Darkness II, hra inspirovaná populární komiksovou sérií vydanou společností Top Cow Productions, Inc., je intenzivní střílečka z pohledu první osoby, která přináší zvrácený a napínavý příběh, ve kterém se mísí tragédie, novodobá detektivka a horor s prvky nadpřirozena. 
Hráči budou svedeni na brutální cestu Jackieho Estacada, hlavy newyorské zločinecké rodiny a nositele pradávné a nemilosrdné síly chaosu a destrukce, která je známá jako Temnota. 

Už je to dva roky, co Jackie Estacado použil Temnotu k zabití muže zodpovědného za smrt jeho přítelkyně. Od té doby, co se snaží potlačovat své nadpřirozené schopnosti, nemůže přestat myslet na Jenninu smrt a nyní se Temnota znovu snaží dostat ven. A najednou z ničeho nic přijde nevyprovokovaný útok záhadné organizace známé jako Bratrstvo a předznamená tak začátek skutečné války a opětovně otevře Temnotě dveře - Jackie se tak vydává na cestu do samotného pekla.

Hlavní rysy:

 • Kooperativní kampaň pro 4 hráče - Hrajte za jednu ze čtyř unikátních postav, každá z nich je schopná ovládat zbraně i schopnosti Temnoty. 
 • Čtvero-ovládací chaos - Popadněte, rozsekněte a odhoďte objekty i nepřátele pomocí Démonických paží a zároveň střílejte ze dvou zbraní, to vše dodává FPS žánru úplně novou dimenzi. 
 • Ovládněte nezastavitelnou moc - Staňte se pánem Démonických paží a shromážděte všechny schopnosti Temnoty pro ještě výbušnější hratelnost. 
 • Zneškodněte všechna světla - Brutální moc Temnoty se projevuje pouze ve stínu, takže budete moci využít prostředí a získat tak výhodu, ale musíte si dávat pozor na nepřítele, kteří použijí světlo jako zbraň. 
 • Intenzivní i osobnostní cesta - Prožijte temný, zvrácený a napínavý příběh, který exkluzivně pro tuto hru napsal uznávaný autor komiksů Paul Jenkins, jenž má na účtu například Neuvěřitelného Hulka, Wolverina nebo původní hru The Darkness. 
 • Osobité grafické zpracování - Grafika s neotřelým stínováním a barvami zkombinovaná s dramatickým osvětlením jako z noir-filmů vzdává hold své předloze a přináší tak stránky komiksu k životu. Inspirováno populární komiksovou série vydanou společností Top Cow.

The Darkness II 2 Limited Edition

149 Kč
Dočasně není k dispozici