Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Dead Island Game of the Year Edition

  • Jazyk — Angličtina;
  • Datum vydání — 09.09.2011;
  • Vývojář — Techland;
  • Vydavatel — Deep Silver;
  • Metacritic — 80;
Oficiální webwww.deadislandgame.com
279 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
5 bodů | 27 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Dead Island Game of the Year Edition obsahuje:
 
  • Plná verze hry Dead Island 
  • DLC Bloodbath Arena 
  • DLC Ryder White 
  • Speciální zbraň Blueprint The Ripper 

Dead Island začíná tradičním hybatelem dějů, leteckou katastrofou, kterou přežije hrstka z dovolené vracejících se turistů. Co čert nechtěl, je místem jejich zřícení ostrov obydlený hordou mozku chtivých zombie, lačnících po každém krvavém kousku křehkých lidských těl. Tento další přírůstek do žánru ´zombie holocaust´ mají na svědomí vývojáři z Techlandu, kteří z původního názvu Island of Living Dead a prvotní myšlenky z roce 2005, vytvořili akční hru s hororovými prvky, viděnou z pohledu první osoby. 

Hra vás zavádí na ostrov Banoi, kde si můžete zvolit ze čtyř charakterů (bývalá policistka Purna, vysloužilý hráč amerického fotbalu Logan, rapper Sam B a recepční Sien Mej) s rozdílnými vlastnostmi, projevující se především ve stylu boje. Postavy mají také své vlastní úkoly a rozdílný podíl na celém příběhu. 

Během boje o holý život budete sbírat body pro vylepšování vybrané postavy (sprint, větší inventář), přičemž celkový prim hrají ve hře zbraně všeho druhu a soubojový systém. Jelikož ani jedna z hratelných postav není speciální komando jednotkou, dostanou se vám do rukou zbraně v podobě seker, nožů, mačet či části různých předmětů (pláňka v plotě, noha od stolu aj.) a velmi vzácně i nějaká ta střelná zbraň s malým počtem nábojů a vlastností opotřebení nebo možností zaseknutí (jako ve hře Call of Juarez). Je zde možné tyto zbraně opravovat v dílně nebo jednotlivé nalezené předměty podle příslušného návodu zkombinovat do smrtonosných nástrojů (sprej + zapalovač = plamenomet). Pro aplikaci těchto zbraní poslouží, na rozlohou velkém ostrově různých lokacích (s několika málo přeživšími, zadávající úkoly a poskytující drahocenné informace), různí zombíci několika speciálních schopností, tvarů a barev - od těch nejobyčejnějších, až po nejtěžší bossy. 

K přepravě zde mimo vlastní údy slouží vozidla, které se můžou používat také jako zbraně s určitým stupněm destrukčního modelu. 

Po vzoru Left 4 Dead a Borderlands nabízí hra kooperativní multiplayer pro 4 hráče. Do online hry je možné se plynule přepínat přímo při hraní v kterýkoliv okamžik a pokračovat s příběhem ze singleplayeru.