Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Dead Space (Steam)

Výprodej
  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní);
  • Datum vydání — 20.10.2008;
  • Vývojář — EA Redwood Shores ;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
  • Metacritic — 86;
Oficiální webstore.steampowered.com/dead_space
54 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
109 Kč
1 bod | 5 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Vezměte, prosím, na vědomí, že hru nainstalujete pouze přes Steam.

Vžijte se do role Issaca Clarka, inženýra, který se vydá na zdánlivě rutinní misi opravit těžební loď v hlubokém vesmíru. Jak už to tak ale u takových rutin bývá, vše se nakonec zvrhne v nelítostnou akci, když hrdina zjistí, že posádka lodi byla povražděna neznámou mimozemskou rasou a nyní je vydán na milost a nemilost těmto krvelačným stvořením on sám.

Hororový sci-fi boj o přežití na vesmírné lodi plné mutantů, kterému rozhodně nechybí děsivá atmosféra ale zároveň ani intenzivní akce a napínavý příběh. To vše z pohledu třetí osoby a se spoustou unikátních futuristických zbraní na porcování všelijakých stvořeni .

Strategické trhání na kusy - během kleštění si cesty hordami mimozemských bestií odtínejte jejich končetiny mocnými zbraněmi. Najděte způsoby, jak efektivně eliminovat útočících nepřátel, jinak se jejich proud nezastaví. Když Vám začne docházet munice, použijte telekinetiku k uchopení objektů - dokonce i rukou a nohou protivníků - vystřelte je na vše, co Vám stojí v cestě.

Teror ve vzdálených končinách vesmíru - Interaktivní hororový zážitek, při kterém tuhne krev v žilách, vyniká špičkovým výtvarným zpracováním, grafikou a efekty, paniku vzbuzujícím audio systémem a neskutečně děsivou atmosférou smrti a zoufalství.

Skutečný stav beztíže - Bojujte s krvelačnými nepřáteli a řešte obtížné logické úkoly v bezkonkurenčních prostředí beztížný stav, v němž znovu ožívá žánr hororu boje o přežití.

Odhalte hrůznou pravdu - Zastavte nápor mimozemšťanů odhalením děsivé záhady a objevte tragický příběh pádu Ishimura v poslední.