Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

F.E.A.R. 3

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, Zvuk);
  • Datum vydání — 20.06.2011;
  • Vývojář — Day 1 Studios;
  • Vydavatel — Warner Bros. Interactive Entertainment;
  • Metacritic — 88;
Oficiální webwww.whatisfear.com
149 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
2 body | 14 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Jedna z nejúspěšnějších hororových FPS akcí F.E.A.R. pokračuje. Společně s ní se do hlavního děje vrací nemálo známá hororová postavička holčičky jménem Alma. Hráč se tentokrát ujme role Point Mana. Není to ovšem úplně obyčejný chlapík z masa a kostí, ale geneticky vylepšený supervoják, díky jehož schopnostem s ním nepřátelé nebudou mít právě lehkou práci.

Mezi jeho úhlavními nepřáteli nebude chybět ani již od prvního dílu známý padouch Paxton Fettel, jehož trvalé odstranění nikdy nebylo úspěšné. Ba co víc, jeden z multiplayerových módů nabízí i hru za tohoto padoucha se všemi jeho schopnostmi (Possession - pohlcení, energetickým úder nebo Suspension - zrazení), což nebývá u her příliš obvyklou záležitostí.

Další specifikum hry se týká první kooperativní kampaně dvou hlavních rivalů, jakými bezesporu jsou Man a Fettel. Oba mají naprosto rozdílné cíle, v nichž podstatnou roli hraje holčička Alma. A právě kvůli ní vyvstane jedno z klíčových rozhodnutí. Tradičně již zůstal zachován neustálý pocit strachu, pestrá paleta zbraní, zpomalování času či staré známé lokace.

Asi největší novinkou, které nás ve hře čekají, jsou 4 multiplayerové módy. V prvním módu, vtipně nazvaném Fu**ng Run, se musí tým vojáků včas dostat přes obranu Armachamu a aktivovat všechny checkpointy, než je zabije Almina blížící se "zeď smrti". V druhém módu Contractions budete v týmu sbírat zbraně a stavět barikády v přestávkách mezi Alminými porodními stahy, jež k vám vždy vyšlou několik vln nepřátel a jakousi tajemnou mlhu, výrazně zhoršující vidění a orientaci v prostoru. Ve třetím módu Soul Survivor se Almě podaří dostat do hlavy jednoho z hráčů, jehož úkolem bude tudíž rozdělit tým F.E.A.R. na jednotlivce, každého zvlášť zkorumpovat a posléze zabít. Ve čtvrtém módu Soul King má hrát každý za ducha Spectra, jež se umí převtělovat do lidských nepřátel. Za každou získanou duši obdržíte extra body, ale pokud vás v cizím těle zabijí, o polovinu duší zase přijdete.