Medal of Honor (Origin)

Medal of Honor (Origin)

Skladem

98,00 Kč 49,00 Kč Za nákup získáte 2 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
AkčníAKCE
Lokalizace —
Angličtina
Vývojář —
EA Los Angeles, Digital Illusions CE
Vydavatel —
Electronic Arts
Oficiální web —
Stránky v češtině

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Medal of Honor (Steam)
Medal of Honor: Warfighter
Medal of Honor: Warfighter Limited Edition

Po více či méně úspěšných dílech ze série Medal of Honor vychází v pořadí již šestý díl, který opouští téma 2. Světové války a po vzoru předchozího dílu Call of Duty: Modern Warfare 2 je zasazen do období nedávných a stále probíhajících bojů speciálních jednotek americké armády Tier 1 Operator v Afghánistánu. Tento nový přírůstek byl vyvinut podle skutečně proběhlých akcí a vy jako člen této elitní skupiny budete pod přímým velením NCA (prezident USA a ministr obrany) plnit protiteroristické operace a to buď sami nebo za podpory místních obyvatel a jiných členů jednotky.

Jednotlivé mise se odehrávají v různých lokacích oblasti blízkého východu, od malých vesniček a velkých měst, přes hory a rozlehlé pláně až po jeskyně a jeskynní komplexy. Mise jsou rozdělené na dva typy v jedné singleplayerové kampani s příběhovým podtextem. Dělí se na masivní boje za podpory jiných bojových složek (tanky, více jednotek, vojenská vozidla) a na tajné a tiché operace za nepřátelskými liniemi nebo v přímém centru nepřátelského prostředí. K dokončení misí vám bude k ruce nejmodernější technika (vrtulník Apache, Humvee nebo speciální čtyřkolka) a bohatý výběr zbraní různého typu (nůž, brokovnice, těžký kulomet, samopal, pistole, granáty, rakety, odstřelovaka s dvojím viděním atd.), maximálně vhodný pro simulaci novodobého válčení (za použití nově vyvinutého systému krytí a vyhlížení zpoza zcela zničitelné překážky).

O multiplayerovou stránku hry se postaralo studio DICE. Ta se odehrává v prostředí známém ze singleplayerové kampaně (město Kábul), za vydatné asistence různých módů (Team Assault, Combat Mission, Sector Control aj.) a možností výběru bojové specializace (kulometčík, raketometčík nebo odstřelovač). Široká paleta zbraní je zde postupně odemykána.