Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Medal of Honor (Origin)

  • Jazyk — Angličtina;
  • Datum vydání — 11.10.2010;
  • Vývojář — EA Los Angeles, Digital Illusions CE;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
Oficiální webwww.medalofhonor.com
129 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
2 body | 12 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Origin od Electronic Arts. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Po více či méně úspěšných dílech ze série Medal of Honor vychází v pořadí již šestý díl, který opouští téma 2. Světové války a po vzoru předchozího dílu Call of Duty: Modern Warfare 2 je zasazen do období nedávných a stále probíhajících bojů speciálních jednotek americké armády Tier 1 Operator v Afghánistánu. Tento nový přírůstek byl vyvinut podle skutečně proběhlých akcí a vy jako člen této elitní skupiny budete pod přímým velením NCA (prezident USA a ministr obrany) plnit protiteroristické operace a to buď sami nebo za podpory místních obyvatel a jiných členů jednotky.

Jednotlivé mise se odehrávají v různých lokacích oblasti blízkého východu, od malých vesniček a velkých měst, přes hory a rozlehlé pláně až po jeskyně a jeskynní komplexy. Mise jsou rozdělené na dva typy v jedné singleplayerové kampani s příběhovým podtextem. Dělí se na masivní boje za podpory jiných bojových složek (tanky, více jednotek, vojenská vozidla) a na tajné a tiché operace za nepřátelskými liniemi nebo v přímém centru nepřátelského prostředí. K dokončení misí vám bude k ruce nejmodernější technika (vrtulník Apache, Humvee nebo speciální čtyřkolka) a bohatý výběr zbraní různého typu (nůž, brokovnice, těžký kulomet, samopal, pistole, granáty, rakety, odstřelovačka s dvojím viděním atd.), maximálně vhodný pro simulaci novodobého válčení (za použití nově vyvinutého systému krytí a vyhlížení zpoza zcela zničitelné překážky).

O multiplayerovou stránku hry se postaralo studio DICE. Ta se odehrává v prostředí známém ze singleplayerové kampaně (město Kábul), za vydatné asistence různých módů (Team Assault, Combat Mission, Sector Control aj.) a možností výběru bojové specializace (kulometčík, raketometčík nebo odstřelovač). Široká paleta zbraní je zde postupně odemykána.