Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Metro 2033

  • Jazyk — Čeština (Rozhraní);
  • Datum vydání — 20.03.2010;
  • Vývojář — 4A Games;
  • Vydavatel — THQ;
  • Metacritic — 81;
Oficiální webwww.metro2033game.com
139 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
2 body | 13 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Postapokalyptický výlet nás zavede do temné vize budoucnosti, kdy lidstvo přežívá v hrůzných poměrech podzemního metra. Příběh, inspirovaný dle stejnojmenné povídky od Dmitry Glukhovského, hráče přivádí do zdevastované Moskvy, kde ho čeká výprava napříč celým městem zatuchlými podzemními kobkami a zbořenými tunely metra, jenž drží už jen z posledních sil. Skupiny lidí přežívají v jednotlivých stanicích, kde byly vybudovány základny, v nichž vládne právo silnějšího. To vše ještě komplikují nájezdy krvelačných mutantů a zmutované podzemní havěti, pro kterou jsou lidé jen šťavnatou svačinou. Aby toho nebylo málo, v metrech se taktéž objevují přízraky a halucinace, jenž způsobují lidem psychické obtíže. 

Hra Metro 2033 je hráčovou poutí za poznáním světa tam dole, kde se lidstvo odebírá k nezastavitelné cestě do záhuby. Vy, jakožto člověk z jedné z těchto osad - tedy jedné ze stanic metra, se vydáváte na cestu, která je sice mimořádně riskantní, ale v podstatě vám ani nic jiného nezbývá. Vaše vesnice se utápí v problémech a události vás brzy dokopnou k tomu, abyste svůj dosavadní domov opustili, a čelili všem nástrahám, jak v nitru metra, tak i na zemském povrchu, který dříve obývala lidská civilizace. 

Devízou hry samotné je ale především její technická stránka, která kromě podpory PhysX obsahuje především velmi zajímavý AI model, který funguje hned na několika podnětech. Nepřátelé reagují na základě sluchu, svého zorného pole, ale dokonce i zápachu. Díky těmto možnostem je možno hru hrát jak stealth způsobem, tak i tím čistě akčním. Nutno dodat, že to všechno popohání 4A Engine, jenž pochází z ručiček autorů X-Ray enginu, použitém v populárních Stalkerech. 

DLC Ranger Pack, který obohacuje původní hru o 3 nové zbraně, 9 achievementů a dva nové stupně obtížnosti, byl zdarma vypuštěn 8. srpna 2010.

Metro Redux

679 Kč
Dočasně není k dispozici