Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Rage Anarchy Edition Pack DLC

DLC
  • Jazyk — Čeština;
  • Datum vydání — 03.10.2011;
  • Vývojář — id Software;
  • Vydavatel — Bethesda Softworks;
Oficiální webwww.rage.com
99 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
1 bod | 9 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Rage.

Rage Anarchy Editon Pack obsahuje:
  • Čtyři exkluzivní předměty (dvouhlavňovou brokovnici, rukavici Fist of Rage, brnění Crimson Elite a Rat Rod Buggynu).
Když se k planetě Zemi řítil obrovský asteroid a srážka s ním byla již nevyhnutelná, světové vlády přistoupily k nouzovému kroku - k projektu Eden. Z lidstva byli vybráni výjimeční jedinci, ti byli "uspáni" v kryogenních komorách hluboko pod zemí s tím, že až bude povrch planety znovu obyvatelný, systémy je automaticky probudí a oni znovu obnoví lidskou rasu. Hráč se ujímá role čerstvě probuzeného člena tohoto projektu a brzy zjistí, že projekt evidentně nefungoval tak, jak měl. 

Nejnovější počin legendy a veterána videoherního průmyslu, Johna Carmacka a týmu id Software, běží na enginu id Tech 5. Hra tedy není jen zcela novou značkou a tedy svěžím vánkem do portfolia společnosti, ale také jakýmsi testem schopností onoho enginu, který zde odbývá svou premiéru. Hru jako takovou lze označit za klasickou FPS, ovšem nemalou roli v hratelnosti a celkovém vyznění hrají i další dva prvky: otevřený svět a jízda ozbrojeným vozidlem. Samozřejmě je vše do hry zakomponováno tak, aby hra dávala jako celek nějaký smysl - nečekejte tedy volnost podobnou GTA a ani volný pohyb nebude zcela samozřejmostí, nezřídka se dostanete do částí, které hráčům znalým portfolia tvůrců připomenou jejich předešlé "koridoridní" hry. 
Při cestování po nehostinném světě vám bude pomáhat mnoho technologických pomůcek, tou hlavní jsou vozidla. Z počátku se vám do ruky dostane jen slabé, málo odolné základní vozítko, časem ale získáte silnější a vhodnější stroje pro přežití v pustině. Na povrchu se pak ve vysušené krajině prohání krom lidských přeživších (bandité) i jejich zmutovaní (ne)přátelé, od normálně vzrostlých, až po obří mutanty s chapadly, co disponují odolností hrocha na kokainu. Na pacifikaci těchto nepřátel vám tedy zase budou sloužit všemožné zbraně. Těch můžete mít ve hře u sebe v jednom momentě po 4 kusech a zastoupeny jsou klasické i exotické kousky. V neposlední řadě máte možnost využívat i jakýchsi mini robůtků, kteří vám vždy vypomohou některou svou schopností, např. prostým obhlédnutím prostoru. 

Do hry je dále (k neradosti některých fanoušků) integrován autoheal, v případě zranění se stačí na nějaký čas "uklidit" stranou a můžete znovu do akce. Samozřejmostí je multiplayer v čele s coop misemi, ovšem projít v kooperaci samotnou hru nelze.