Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Rage

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní);
  • Datum vydání — 06.10.2011;
  • Vývojář — id Software;
  • Vydavatel — Bethesda Softworks;
  • Metacritic — 79;
Oficiální webwww.rage.com
149 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
2 body | 14 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Dodatky

Rage Anarchy Edition Pack DLC

99 Kč
Dočasně není k dispozici

RAGE je převratná střílečka z vlastního pohledu zasazená do blízké budoucnosti, po tom, co do Země narazil asteroid a zanechal za sebou jen zničený svět. Vy se objevujete v této rozsáhlé pustině a zjišťujete, že lidskost prožívá krušné chvíle v boji proti gangům banditů, mutantům a Autoritám - utlačovatelskému vládnímu režimu, který má z nějakého důvodu speciální zájem právě o vás. Díky intenzivní akci z vlastního pohledu, krkolomným soubojům vozidel, rozsáhlému světu k prozkoumávání a grafice postavené na revoluční technologii id Tech 5 od id Software, RAGE nabízí zážitek jako žádná hra před ním.

Ve strachu z celoplanetární katastrofy v podobě obrovského asteroidu blížícího se k Zemi se světoví vůdci ocitli tváří v tvář nevyhnutelnému úkolu: zajistit přežití lidské rasy. Situace nenabízela moc alternativ, proto vybranými lidmi naplnili moduly se zařízeními na podporu života a zakopali je hluboko pod Zemský povrch. Vy jste jeden z vybraných členů "posádek" těchto moderních arch a bez varování a o samotě se ocitáte ve světě RAGE. Závisí na vašich zařízeních, jestli přežijete ve světě plném lidí, kteří by vás radši viděli mrtvé. RAGE kombinuje vynikající vyprávění příběhu s adrenalinovou akcí.

Hlavní rysy:

  • Nervy drásající přestřelky z vlastního pohledu a prozkoumávání: Došlápněte si na gangy banditů a hordy mutantů s použitím arzenálu exotických zbraní a speciálních předmětů jako Wingsticky, osobní obranné věže, obranní roboti a na dálku ovládaná výbušná autíčka.
  • Frenetické automobilové šílenství z pohledu třetí osoby: Spalte v pustině trochu gumy ve vaší vlastní super buggině! Vylepšujte a upravujte vaše auto speciálními díly, nátěry a zbraněmi a potom otestujte vaše schopnosti v bitvách proti clanům banditů na čtyřech kolech nebo účastí v nebezpečných závodech.
  • Bohaté zážitky: Kromě akce z vlastního pohledu a soubojů vozidel nabízí RAGE otevřená svět k prozkoumání, unikátní postavy, vedlejší úkoly a podmanivý příběh.
  • Grafika, kterou musíte vidět, abyste uvěřili: Nová Megatexture technologie poháněná převratným enginem id Tech 5 od id Software, oživuje rozsáhlou pustinu v detailech, které nikdy před tím nebylo možné dosáhnout, a navíc běží v ohromujících 60 snímcích za sekundu.
  • Tři způsoby hraní pro nikdy nekončící akci: Ponořte se do propracovaného příběhu pro jednoho hráče, exkluzivních modů kooperace nebo intenzivních automobilových online soubojů.