Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

The Bureau: XCOM Declassified

  • Jazyk — Angličtina;
  • Datum vydání — 23.08.2013;
  • Vývojář — 2K Marin;
  • Vydavatel — 2K Games;
Oficiální webwww.thebureau-game.com
119 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
2 body | 11 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Dodatky

The Bureau XCOM Declassified Codebreakers

129 Kč
Dočasně není k dispozici
Restart proslulé značky Xcom coby FPS žánr. Začíná boj lidstva proti neznámému nepříteli, s nimiž se musí vypořádat hlavní hrdina William Carter, agent FBI. Ten musí se svým týmem najít a odstranit rostoucí hrozbu, která ohrožuje Ameriku a svět, jak ho známe. V roli agenta Cartera, který má kolem sebe speciální tým, jehož úkolem je zastavit invazi mimozemšťanů na Zemi, musíte zkoumat cizí technologii a vytvářet vlastní vynálezy, protože soudobá technika prostě na cizí civilizaci nestačí.

Píše se rok 1962. JFK je prezident a studená válka má národ ovládl strach - ale mnohem mocnější a záludnější než nepřítel komunismu ohrožuje Ameriku. Znám pouze pár vyvolených, přísně tajné vládní jednotka s názvem Předsednictvo začne vyšetřování a skrývání sérii záhadných útoků nadpozemského nepřítele. Jako zvláštní agent William Carter, co se stane, stisknout spoušť a vést svou jednotku ve strhující třetí osoby taktické střelec v high-stakes, skryté válce chránit lidstvo. Předsednictvo je úkol je jasný - přežít, přizpůsobit se a překonat nepřátelské hrozby chránit občany od pravdy.