Warhammer 40000: Space Marine

Warhammer 40000: Space Marine

Dočasně vyprodáno

209,00 Kč Za nákup získáte 5 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
AkčníSteam
Lokalizace —
Angličtina (Rozhraní)
Vývojář —
Relic Entertainment
Vydavatel —
THQ
Oficiální web —
Eng
Metacritic
75

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Warhammer 40000: Dawn of War 2 II
Warhammer 40000 Dawn of War 2 II Retribution
Warhammer 40K: DOW II Retribution Imperial Guard Lord General DLC
Warhammer 40K: DOW II Retribution: Space Marine Captain DLC

Vesmír čtyřicátého tisícletí AD je pochmurné a kruté místo, kde na každém kroku číhá nebezpečí. Lidské impérium musí každou chvíli bojovat za svoji existenci a bránit se proti silám Chaosu, divokým a zákeřným nepřátelům, démonům z jiných dimenzí; uzavírat křehká spojenectví s těmi, kdo je rád zradí při první příležitosti. Hvězdná pěchota Impéria – to je síla, která vždycky čelí prvnímu útoku, a jako první nese Císařovo slovo jiným světům.    

Tentokrát horda Orků vtrhla do kovářského světu, kde se vyrábějí nejdokonalejší bojové mechanizmy Impéria, aby se zmocnila Titanu – obrovského bojového stroje, který dokáže sám ničit armády a demolovat města. Hráč se musí vžít do role kapitána Tituse, který spolu se svým oddílem má za úkol čelit nepřátelskému útoku, dokud nedorazí posila – hlavní síly Impéria. Ale, jak se brzo zjistí, jsou v tom namočení i síly Chaosu, které mají v plánu využit jak Orků, tak i Tituse ve svém zájmu…

Hráč má na starosti jednotku ze čtyř mariňáků, z nichž každý má vlastní baterii schopností a dovedností, které se dají pravidelně rozvíjet a vylepšovat. Jak je ve světě Warhammeru obvyklé, v boji můžete spoléhat stejnou mírou na střelné a na chladné zbraně, což ve výsledku poskytuje hráči možnost zažít dynamický a nepředvídatelný děj.   

Náš internetový obchod počítačových her vám nabízí možnost zakoupit si hru Warhammer 40000: Space Marine za těch nejvýhodnějších podmínek, s minimálními časovými a finančními náklady. Pokud koupíte Warhammer 40000: Space Marine od nás, máte garantovanou nejnižší cenu a možnost platby libovolným vám vyhovujícím způsobem, včetně platby kartami Visa a MasterCard. Licenční klíč ke hře Warhammer 40000: Space Marine bude okamžitě odeslán na váš e-mail.