Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

FIFA 11

  • Jazyk — Angličtina;
  • Datum vydání — 27.09.2010;
  • Vývojář — EA Canada;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
  • Metacritic — 83;
Oficiální webwww.easports.com/fifa
189 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
3 body | 18 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Origin od Electronic Arts. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
FIFA 11 (v USA pod názvem FIFA Soccer 11) je již osmnáctým ročníkem série FIFA, o kterou se starají vývojáři z Electronic Arts. Tento ročník doznal oproti svému předchůdci opravdu velikých změn. Tou hlavní je next-gen engine, na kterém již nějaký ten rok běží konzolová verze FIFy. Další novinkou je režim Virtual Pro, který je též dostupný na konzolích. V něm si můžete vytvořit vlastního hráče a importovat ho do jakéhokoliv z klubů. Tento hráč vám bude k dispozici v jakémkoliv herním módu, hlavně v Be a Pro režimu, ve kterém s ním budete budovat kariéru.

Co se týče samotného hraní na hřišti, zde si dali tvůrci záležet snad nejvíce. Vylepšení doznalo hlavně zpracování a přihrávání míče. Je zde vylepšený kolizní engine, takže souboje a přetlačování o míč působí věrohodněji a hra bere v potaz také fyzické atributy obou hráčů v souboji. Vylepšena je nadále i umělá inteligence a to hlavně u gólmanů. Ti si nově dávají více pozor na střely z dálky a nedají se již tak lehce překonat, jako tomu bylo v předchozích ročnících.

FIFA 11 obsahuje také multiplayer, ten si můžete kromě tradiční online hry zahrát buď přes servery EA nebo po lokální síti. Hra vychází také na většinu konzolí a handheldů. Na obalu se objevuje Kaká z Realu Madrid po boku Waynea Rooneyho z Manchesteru United.