Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

SimCity Limited Edition

  • Jazyk — Čeština;
  • Datum vydání — 05.03.2013;
  • Vývojář — Maxis;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
Oficiální webwww.simcity.com
849 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
16 bodů | 84 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Origin od Electronic Arts. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Limited Edition obsahuje navíc:

Bonusový Heroes & Villains obsah, který obsahuje nové postavy, vlny kriminality a budovy Super Hero HQ a Evil Villain Lair.

Vytvořte si město podle vlastních představ a zvolte si, jakým směrem se má rozvíjet a jak to ovlivní svých obyvatel, Simíky. Každé rozhodnutí, malé či velké, má reálné následky.

Pokud investujete do těžkého průmyslu, Vaše ekonomika poroste, ale jen za cenu zhoršeného zdraví Simíků v důsledku znečištění. Pokud naopak zavedete zelené technologie s cílem zkvalitnit život Simíků, riskujete vyšší daně a nezaměstnanost.

Spojte síly s přáteli ve snaze čelit globálním výzvám. Vypusťte raketoplán, snižte emise uhlíku, nebo vybudujte úžasné stavitelské díla. Soutěžit můžete v globálních i regionálních žebříčcích o titul nejbohatšího, nejšpinavějšího a nebo nejšťastnějšího města v herním světě!
Tvořivý a široce přizpůsobitelný svět nabízí unikátní herní výhody v zábavním dotykovém rozhraní.

Simíci ve městě mohou s Vámi přímo komunikovat a je jen na Vás, jak zareagujete na jejich potřeby. Budete jim naslouchat, nebo je ignorovat? Anebo zneužijete moc pro osobní prospěch a slávu?
Proměňte své město na ráj hazardu, průmyslový konglomerát, zda centrum vzdělanosti a sledujte, jak postupně mění svou tvář.
Vůbec poprvé můžete ve spolupráci s kamarádem vybudovat celou oblast! Na regionální i globální úrovni můžete spojit síly, nebo si navzájem konkurovat a přijímat rozhodnutí, která ovlivní celý velký svět SimCity.

V SimCity se představuje engine GlassBox, revoluční simulační technologie s možností ovlivňovat životy jednotlivých Simíků, spravovat úroveň simulace města a řídit několik městských simulací současně.
DLC

SimCity French City Set

299 Kč
Dočasně není k dispozici