Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

The Sims 3

  • Jazyk — Čeština;
  • Datum vydání — 02.06.2009;
  • Vývojář — Electronic Arts;
  • Vydavatel — Electronic Arts;
Oficiální webwww.thesims3.com
209 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
4 body | 20 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Origin od Electronic Arts. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Dodatky

The Sims 3 je chronologicky prequel k oběma předešlým dílům, jehož nejvýznamnější novinkou je možnost pohybovat se po celém sousedství a věnovat se všem činnostem bez jediného načítání.

Tvůrci o hře prohlašují: "na všem, co děláte venku, nyní záleží právě tak hodně, jako na tom, co děláte uvnitř". Na rozdíl od předešlých Simsů, ve trojce budou hráči moci podle vlastní chuti vypnout prvky jako stárnutí apod. Z těch osmi osobních potřeb, které byly ve dvojce, se v trojce objeví pouhých šest. Objevují se zde také některé menší prvky z datadisků druhého dílu, jako např. mobilní telefony a kytary, osobní auta, rybaření a zahradničení, šperky a pláže atd., avšak žádný z hlavních prvků oněch datadisků, jako např. samotné chození na univerzitu, se ještě stále nekoná.

Vytváření vlastního simíka bylo taky obohaceno o pár příjemných novinek, jako např. panel tloušťky a svalů (který zde nahrazuje omezení z dvojky na pouhé tři typy postavy).