The Sims Medieval

The Sims Medieval

Dočasně vyprodáno

234,00 Kč Za nákup získáte 5 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
Simulace
Lokalizace —
Angličtina
Vývojář —
The Sims Studio
Vydavatel —
Electronic Arts
Oficiální web —
V češtině
Metacritic
77

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

The Sims 3
The Sims 3 Cestovní horečka
The Sims 3 Domácí mazlíčci
The Sims 3 Hrátky osudu
The Sims 3 Luxusní bydlení
The Sims 3 Moje městečko
The Sims 3 Na plný plyn
The Sims 3 Po Setmění PC
The Sims 3 Povolání snů

The Sims 3 Zahradní mejdan
The Sims Medieval Pirates and Nobles

The Sims Medieval je další díl/odnož původní herní série The Sims. Jak již název napovídá, hra je tentokrát zasazena do doby středověku. Herními mechanismy se od předchozích dílů mírně liší a některé jejich klasické prvky hra odsouvá slabě na pozadí, aby dala vyniknout zcela novým vlastnostem hry.

Na počátku si vytvoříte avatara, který tentokrát bude králem (či královnou) jistého malého království a s vaší pomocí mu bude vládnout a starat se o jeho běh. Později budete moci založit svou "družinu" a přibrat dalších 9 hrdinů, například barda, kováře, rytíře či čaroděje, kteří vám budou pomáhat. Budete moci pořádat rytířská klání, výpravy za plněním úkolů či trestat zločince. A samosebou si budete moci za získané peníze (z úkolů či prodeje vyrobených věcí) upravovat vlastní vzhled či vzhled a výbavu vašeho hradu.