Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Football manager 2013

  • Jazyk — Angličtina ;
  • Datum vydání — 01.11.2012;
  • Vývojář — Sports Interactive;
  • Vydavatel — SEGA;
  • Metacritic — 86;
Oficiální webwww.footballmanager.com
279 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
5 bodů | 27 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Football Manager je nejprodávanější a nejrealističtější sérií fotbalových manažerů, která kdy spatřila světlo světa. Vydání hry Football Manager 2013 a představení celé řady nových prvků je oslavou 20. výročí tvorby herních titulů společnosti Sports Interactive. Letošní verze vám umožňuje převzít kontrolu nad libovolným klubem ve více než 50 zemích světa. Nový díl hry Football Manager dále také nabízí všechny největší evropské ligy a databázi více než 500 000 reálných hráčů a klubového personálu. Kromě některých nových význačných prvků v režimu kariéry nabízí Football Manager ještě další nové možnosti, díky kterým zažijete opravdu nezapomenutelné chvíle.

Hlavní rysy:

  • Engine zápasů: Systém, na kterém hra běží, tzv. 3D Match Engine, doznal tento rok obrovských pokroků. Na hřišti vypadá vše ještě realističtěji – stadiony, pohyby hráčů, jejich inteligence a také pohyb míče ve vzduchu.
  • Novinky také zahrnují stovky nových animací. Díky tomu dostává hra realističtější nádech a celý herní zážitek připomíná televizní přenos, mimo jiné díky novým úhlům kamery, záběrům na výkop či poslednímu zaznění píšťalky sudího.
  • Manažerské role: Další významnou novinkou je podstatné přebudování manažerského týmu a vylepšení systému funkcí, které jeho členové zastávají. Nejvýraznější změnou je funkce sportovního manažera, kterou ve hře uvidíte vůbec poprvé. Sportovní manažer v případě potřeby přebírá po hlavním manažerovi některé povinnosti, jako například jednání o smlouvách.
  • Kromě toho je ve hře také navýšen počet specializovaných trenérských funkcí a hlavní manažer získal větší flexibilitu při rozhodování v této oblasti. Hlavní manažer tak může určovat, který trenér zrovna bude přispívat svými poznatky a kdy, a také si může stěžovat na vměšování představenstva – i když tato možnost by se nejspíše měla využívat uváženě a zřídka.
  • A daleko více: Zcela nový systém trénování, vylepšený mezinárodní management, vyznění tiskových konferencí a nové uživatelské rozhraní.