Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Pro Evolution Soccer 2013

  • Jazyk — English;
  • Datum vydání — 19.09.2012;
  • Vývojář — Konami;
  • Vydavatel — Konami;
  • Metacritic — 81;
Oficiální webpes.konami.com
599 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
11 bodů | 59 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Pro Evolution Soccer 2013 se vrací na hrací plochu s novými oslnivými prvky a posouvá celou sérii ještě blíže k opravdovým kořenům fotbalu. S novými jedinečnými způsoby ovládání a maximálním důrazem na styl nejlepších světových hráčů se vaše hraní dostane na zcela novou úroveň.

Díky zpětné vazbě mnoha tisíců fanoušků budete mít k dispozici plnou kontrolu ihned při prvním doteku a samozřejmě i při střelbě. Hlavním spolupracovníkem při vývoji hry byl Cristiano Ronaldo, což je zárukou, že bude tento díl maximálně odrážet mistrovství nejlepších hráčů planety, ale zároveň zachycovat i týmový duch. Výsledkem bude ten nejrealističtější simulátor, jaký se vám kdy dostal do rukou.

Hlavní rysy:

  • Přesně na míru hráčům samotným: Mnoho nových funkcí a vylepšení v PES 2013 vzniklo na základně zpětné vazby uživatelů, která byla shromážděny prostřednictvím oficiálních komunikačních kanálů. Díky vášnivé podpoře tisíců hráčů, byla analyzována a zpracována většina přínosných příspěvků facebooku, tweetů, e-mailů a dalších zdrojů. Vše s jediným cílem – vytvořit hru, kterou budou uživatelé milovat!
  • Návrat k podstatě fotbalu: Podstatou fotbalu je spojení s míčem. Způsob, jakým hráči přihrávají, vedou míč a střílejí. Zdokonalováním těchto základních dovedností můžete provést ty nejlepší kousky na hřišti. Zbytek už je týmová práce. Pečlivá přestavba a nové prvky ovládání činí hru propracovanější a svobodnější. Společně s chytřejšími protivníky se tak fotbal ještě více přiblížil realitě. Při vývoji hry bylo studováno 50 nejlepších světových hráčů, abyste si mohli vychutnat na vlastní kůži to opravdu nejlepší z fotbalu.