Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Age of Empires III 3: Complete Collection

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, Zvuk);
  • Datum vydání — 15.09.2009;
  • Vývojář — Ensemble Studios ;
  • Vydavatel — Microsoft Studios ;
  • Metacritic — 81;
Oficiální webwww.ageofempires3.com
509 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
10 bodů | 50 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Kompletní kolekce obsahuje

  • Základní hru
  • Datadisk WarChiefs 
  • Datadisk The Asian Dynasties

Age of Empires III - ve hře představí nové vzrušující herní prvky, včetně nového „Domovského města“ a úžasného bojového systému. Hráči zde najdou nové civilizace k prozkoumání, náhodné mapy k dobývání a kampaň pro jednoho hráče, jakou ještě neviděli. Také úžasnou grafiku, která díky revolučnímu grafickému enginu, posouvá hranice možností grafické technologie PC k úplně novým obzorům.

Veďte velkolepé strategické bitvy. Hráči mohou nyní zažít nové vzrušení z boje a to díky realistickým fyzikálním efektům. Také mohou volit mezi bojem sečnými nebo střelnými zbraněmi, nebo použít obojí. Vítězství závisí na jejich strategii.. Rozvíjejte a posilujte unikátní, vlastní „Domovské město." To představuje kapitál hráče v Evropě a hraje roli podpory při pokusu o ovládnutí Nového světa. Čím lépe si hráč vede v Novém světe, tím mocnějším se stává jeho Domovské město.. Odhalte kulturně různorodé civilizace. Hráči mohou hrát za Brity a mít prvotřídní ekonomiku, nebo za Francouze a snadno se spojit s domorodými Američany. Nebo za Španěly a mít více podpory ze své domoviny v Evropě. Je možné vybrat si z až osmi civilizaci.

První datadisk pro Age of Empires III nese název Age of Empires III: The WarChiefs aneb Váleční Náčelníci, kde se bude veškeré dění točit okolo tří domorodých amerických kmenů. Těšit se můžete na nový národ Irokézů, který se stal ještě silnějším po kontaktu s Evropany, jelikož adoptoval jejich technologii i (na 17. století moderní) armádu, přičemž ale stále staví na domorodé ekonomii s lovem zvěře, pěstováním rostlin a celkově rolnickým způsobem života. Jejich výzbroj zahrne staré známé Tomahawky a Mantlety, k nimž přibude 6 nových jednotek - mj. Aenna (klasický pěší lukostřelec) či Musket Rider (kavalérie mušketýrů). Protože většina nepřátel Irokézů žije v opevněných městech, stali se experty na obléhání a disponují speciální výbavou, jako je například beranidlo. Dalšími dvěma novými národy jsou Siouxové a Aztékové.

Druhým datadiskem je Age of Empires III: The Asian Dynasties aneb Asijské dynastie, kde se můžete těšit na 3 nové civilizace, kterými jsou Indie, Čína a Japonsko, obsahující celkem 6 nových národů. Naleznete zde novou herní mechaniku, kterou je tzv. export, díky kterému si můžete najmout cizí jednotky a zkoumat nové technologie. Tento datadisk obsahuje také 4 nové herní módy, které činí hraní ještě zajímavějším. Pozměněna je zde také role tzv. divů světa, nyní již hráči postavením těchto budov automaticky nezvítězí, místo toho si budou moci vybrat mezi několika divy s různými bonusy, jejichž výše se odvíjí podle toho, v jaké sobě se hráči nachází.