Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Anno 2070. DLC 1+2+3

DLC
  • Jazyk — Angličtina;
  • Datum vydání — 17.01.2013;
  • Vývojář — BlueByte, Related Designs;
  • Vydavatel — Ubisoft;
Oficiální webanno-game.ubi.com
449 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
8 bodů | 44 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Uplay od Ubisoft. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Anno 2070. Aktivace klíčů s rozšířením nebo dodatečným obsahem k této hře probíhá přímo uvnitř základní verze hry (a nikoli přes Uplay). Po spuštění hry vyberte v její hlavní nabídce "Downloadable Content", kde naleznete možnost “Promo Content – Redeem Code“ – zde klíče aktivujete.

DLC 1 obsahuje "Rozvojový balíček" se dvěma exkluzivními misemi, "Balíček Strážce" (okamžitý přístup k vynálezu, technologiím a alternativnímu vzhledu Joshe Steense bez nutnosti nejprve dokončit světovou událost) a nakonec sadu architektonických doplňků pro vaše města.

DLC 2 obsahuje kompletní obsah balíčku "Finanční krize" (alternativní podoba centra statistik, dvě exkluzivní mise a několik okrasných budov, které skvěle doplní vzhled vašeho města).

DLC 3 zachycuje vyostření konfliktu mezi Global Trust a Iniciativou Eden. Dochází ke střetu zájmů a obě strany se snaží získat hráče na svou stranu. Nestranná E.V.E. přichází s návrhem zachovat si nestrannost a vycvičit armádu diplomatů, kteří by vleklý spor urovnali. Získejte přístup k oběma stranám, nastolte mír mezi těmito neusmiřitelnými rivaly a využijte nejnovější vojenské technologie - jaderné ponorky.