Command and Conquer 4 - Tiberian Twilight

Command and Conquer 4 - Tiberian Twilight

Dočasně vyprodáno

199,00 Kč Za nákup získáte 4 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
Strategie
Lokalizace —
Angličtina
Vývojář —
EA Los Angeles
Vydavatel —
Electronic Arts
Oficiální web —
Stránky v angličtině

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Commander Conquest of the Americas
Command and Conquer The Ultimate Collection
Command and Conquer: Red Alert 3 Uprising (Origin)
Command and Conquer: Red Alert 3 Uprising (Steam)

Příběh Tiberian Twilight začíná v roce 2062, kdy je téměř celá planeta Země pokryta tiberiem a lidstvu tak hrozí totální vyhlazení. Situace se dostala do takového stavu, že dokonce Kane spojí síly s GDI, aby společně rozšiřování tiberia zabránili.

Hratelnost se oproti předchozím dílům Command & Conquer zásadně změnila. Odpadlo stavění základny a shromažďování surovin. Místo základny dostane hráč tzv. Crawlera, tedy obrovskou jednotku, která slouží mimo jiné k výrobě dalších jednotek. Crawler je velmi odolný, tudíž se dá používat i jako útočná jednotka. Ve hře jsou celkem tři druhy Crawlerů - offense, defense a support. Podle jejich názvů je každému hráči jasno, že každý se hodí na něco jiného a v každém se dají nakupovat jiné jednotky v závislosti na specializaci. Jednotek je ve hře kolem devadesáti a jsou zde jak nové, tak prakticky všechny z předchozích dílů, byť mohou být lehce upravené. Těšit se tedy můžeme na takové kousky jako jsou Mammoth Tank, Orca, Juggernaut a mnohé další.

K výhře nyní není potřeba zničit nepřátelskou základnu (která již stejně neexistuje), ani vyhladit všechny nepřátele do jednoho, ale obsazovat kontrolní body.

Hra obsahuje oproti Tiberium Wars už opět jenom 2 strany - GDI a Brotherhood of Nod, mimozemská rasa Scrin byla v předchozím díle poražena.