From Dust

From Dust

Skladem

249,00 Kč Za nákup získáte 5 bodů

  • Koupit
  • Přídat do koše
Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
Strategie
Lokalizace —
Angličtina
Vývojář —
Ubisoft Montpellier, Eric Chahi
Vydavatel —
Ubisoft
Oficiální web —
Stránky v angličtině

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

From Dust je "božská strategie" od Erica Chahiho (Another World) a také jeho první hra od doby, kdy spolupracoval na Heart Of Darkness.

Hráč se ujímá role božstva, které ochraňuje malý lidský kmen před přírodními živly. Může manipulovat se světem okolo nich - odklánět vodní a magmatické toky, vytvářet hory či údolí apod. Přirozené události (eroze, růst vegetace) probíhají ve hře samozřejmě zrychleně, což dává hráči možnost měnit ostrov, na kterém jeho kmen žije, v relativně krátkém čase.