Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Galaxy on Fire 2 Full HD

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní);
  • Datum vydání — 21.08.2012;
  • Vývojář — Fishlabs Entertainment;
  • Vydavatel — Fishlabs Entertainment;
Oficiální webwww.galaxyonfire.com
185 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
3 body | 18 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Původní Galaxy on Fire 3D a Galaxy on Fire 2 byly zprvu vydány pouze na mobilní telefony. Dvojka byla o dva roky později portována na Mac a o tři roky později na PC jako Galaxy on Fire 2 Full HD. Na mobilních platformách, stejně jako na Macu, ještě původní hru rozšiřují přídavky Valkyrie a Supernova, na PC se dle autorů případně objeví až na základě prodejů základní hry.

V Galaxy of Fire 2 se hráč stejně jako v prvním dílu ujímá role Keith T. Maxwella, kterému na počátku selže po bojích s piráty hyperdrive. Důsledkem je časoprostorový skok na druhou stranu galaxie a 35 let do budoucnosti. Prvotním úkolem je tedy zjistit, jak se změnila situace v galaxii a pokusit se o návrat domů.

Galaxy of Fire 2 se hraje jako zjednodušený Freelancer. Příběh se skládá ze čtrnácti hlavních misí (boj proti pirátům, těžení surovin z asteroidů pomocí mini hry, obrana konvoje a podobně), na každé stanici je navíc možné přijímat vedlejší úkoly (přeprava osob, bojové mise, těžba surovin, závody v počtu sestřelení atd.), které slouží jako zdroj peněz.

V průběhu je možné nakupovat další lodě (33 různých kousků), vybavení (zbraně, plátování, štíty, důlní laser, vlečný paprsek atd.) nebo obchodovatelné zboží. Hra také obsahuje systém reputace, podle plnění úkolů se k vám chovají různé frakce přátelsky či nepřátelsky.