Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Hearts of Iron III

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní);
  • Datum vydání — 07.08.2009;
  • Vývojář — Paradox Interactive;
  • Vydavatel — Paradox Interactive;
  • Metacritic — 77;
Oficiální webwww.paradoxplaza.com
179 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
3 body | 17 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Třetí díl kultovní strategie zaměřené na náročné hráče, ve které budete opět rozhodovat o osudu mocností za druhé světové války. Hrát můžete samozřejmě za Sovětský svaz, nacistické Německo, Spojené Státy, Polsko nebo Norsko, ale také za mnoho dalších zemí. Dle zvolené země si nalinkujete také úkoly, jichž se během hraní pokusíte dosáhnout. Cílem však není dobýt celý svět a zničit každého nepřítele, jak tomu ve strategiích bývá, nýbrž často jde třeba o záležitosti \"symbolického\" charakteru. Pro nacistické Německo to třeba bude vytrvání až do roku 1948, případně dokonce zabrání Londýna nebo naopak úspěšná obrana Stalingradu. Vše bude záviset na tom, nakolik se budete cítit ambiciózní.

Pocit kontroly nad obrovským kusem země ostatně tentokrát ještě umocňuje fakt, že herní mapu tvoří více než deset tisíc jednotlivých provincií. To otevírá také mnohem více taktických možností, nemusíte již útok vést prakticky po celé frontě, ale lze provádět lokální průlomy a ty následně rozšiřovat, nebo se pokusit nepřítele obklíčit.

Nově budete moci přizpůsobit jednotlivé pěší divize a každou specializovat na určitý druh boje, defenzivy či dalších funkcí a stejně tak se můžete těšit i na vynalézání nových technologií, kdy dle potřeby vědcům třeba zadáte, aby vojákům připravili účinnější pušky nebo minomety s přesnějším rozptylem. Podobně se bude technicky vyvíjet i váš protivník, v obou případech však nečekejte žádné experimenty, nýbrž jen to, co dobový pokrok skutečně dovolil.

Hlavní rysy:

  • Hrajte za některý z více než stovky zastoupených národů -
  • Kontrolujte oceány s pomocí bitevních a letadlových lodí nebo ponorek, podpořte pozemní síly ze vzduchu a bombardováním oslabte zbrojní potenciál nepřátel -
  • Propracovaný diplomatický systém (včetně exilových vlád a hnutí odporu) a nebývalá svoboda rozhodování, díky které můžete zcela změnit průběh války.