Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Might & Magic: Heroes VI 6

  • Jazyk — Angličtina;
  • Datum vydání — 12.10.2011;
  • Vývojář — Black Hole Entertainment;
  • Vydavatel — Ubisoft Entertainment;
  • Metacritic — 77;
Oficiální webmight-and-magic.ubi.com
199 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
3 body | 19 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Uplay od Ubisoft. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.

Dodatky

Šestý díl strategické série Heroes se odehrává zhruba 400 let před pátým dílem. Mocný, ale již mnoho let padlý Archanděl byl vzkříšen, aby zabránil invazi démonů a ovládl Ashan. Během obnovy své ztracené síly si to chce také vyřídit se starými nepřáteli. Podcení však sílu lidí, přesněji Gryfí dynastie. Naneštěstí to v Gryfím rodu vře, vévoda Slava byl zavražděn a zanechal po sobě 5 rozhašteřených potomků. Každý z potomků zastupuje jednu z pěti hratelných frakcí: gryfí lid (Anton), nemrtvé (Anastasya), démony (Kiril), orky (Sandor) a vodní národ Nag (Irina). V sérii nový národ Nag si zakládá na sebezdokonalování, harmonii a očištění - frakce je navržena podle východních kultur. Hlavní kampaň nabízí 20 misí (čtyři za každého potomka).

Herní mechanismy šestých Heroes se až na menší změny drží svých předchůdců. Dostanete pod kontrolou hrdinu, ten se pak prohání, co mu tah stačí, po rozlehlé mapě, dobývá města, sbírá suroviny a různé cetky, verbuje armádu a také se zdokonaluje pomocí nasbíraných zkušeností. Pokud dojde ke střetu s nepřátelsky laděným oddílem, hra se přepne z mapy světa na čtvercové bitevní pole. Do bitvy se zapojí nejen jednotky, ale zpovzdálí i samotní hrdinové svými kouzly a bonusy. Ekonomická část je zastoupená zabíráním dolů a budováním měst do krásy/prosperity.

S novým vývojářským týmem (předchozí díl mají na svědomí Nival Interactive) přišlo také několik změn. Zjednodušení se dočkal surovinový systém, nyní vám na vše budou stačit čtyři suroviny (dřevo, ruda, krystaly a zlaťáčky). Mapa se nově dělí na oblasti, kdy každou oblast (hlavně doly) spravuje jeden hrad či tvrz. Tedy stačí dobýt hrad a připadnou vám všechny doly v jeho okolí.

I když je Might & Magic Heroes VI možné hrát offline, hra rovněž nabízí propracovaný, převážně multiplayerový systém Conflux (achievmenty, žebříčky, odemykatelný bonusový obsah), jenž je vyžadován pro hraní online.

Hlavní rysy:

  • Užijte si herní systém oceňované série Heroes zpracovaný etablovanými vývojáři Black Hole ve spolupráci s početnou fandovskou základnou této herní série.
  • Zažijte unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, shromažďujte množství surovin a stavte výstřední města. Taktizujte, získávejte nové úrovně pro své hrdiny, najímejte vojáky a připravujte je k boji na exkluzivních bojových mapách.
  • Ovlivňujte svůj osud: Proveďte hrdiny dynastie Gryfů složitou situací. Zvolte si svou cestu, zvažte své volby a díky novému systému reputace si upravte svůj herní zážitek dle libosti.
  • Znovuobjevte bohatost světa her M&M: Objevte fantastické země a stvoření světa Ashanu. Užijte si vylepšené 3D scény a exkluzivní nový bestiář.
  • Dělte se s komunitou: Posílejte vámi vytvořený obsah a soutěžte se svými přáteli prostřednictvím nového a inteligentního rozhraní pro online komunitu.