Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Stronghold 3 Gold Edition

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní);
  • Datum vydání — 25.05.2012;
  • Vývojář — FireFly Studios;
  • Vydavatel — 7Sixty;
Oficiální webwww.stronghold-3-gold
199 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
3 body | 19 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Edice Gold Edition obsahuje 5 dodatečných singleplayerových misí, multiplayer režim "Korunovace" a balíček historických hradů. 

Legendární RTS strategie Stronghold se vrací zpět na naše obrazovky a to s číslem tři. Třetí díl se navrací ke kořenům celé série. Měli bychom se dočkat původního zpracování, které udělalo ze Strongholdu legendu mezi RTS hrami. Třetí díl by měl navázat na prvky prvního dílu a to v intuitivním ovládání, rovněž zlehčením řízení celého paství. Vzhledem k neúspěchu druhého dílu se již nevěřilo, že by bylo možné navázat na úspěch prvního dílu. Největší chybou druhého dílu bylo, že se vývojáři snažili skloubit spousty herních mechanizmů, které se bohužel nepovedly, to byl největší kámen úrazu. Stronghold 3 se vrátí k původnímu řízení panství. Dočkáme se i novinek, které okoření hratelnost. 

Novinky ve hře budou již vyvážené a hlavně zapadnou do celého konceptu hry. To jsou slova vývojářů, kteří se jak je vidět poučili z vlastních chyb. Zajímavá novinka je střídání dne a noci. Nepůjde jen o kosmetický prvek, který by byl jen na okrasu. Podle toho se bude odvíjet viditelnost, která bude omezena. Hráč již neuvidí co se děje na mapě, ale jen v okruhu jednotek či hradu. Jinak bude mapu zahalovat šedivá mlha. S tímto přicházejí nové možnosti hry, jak dobýt hrad za pomocí tmy či budovat hradby tak abyste měli výhled do všech stran. Nový fyzikální engine Hawok zajistí podívanou při ničení hradeb, které se rozpadají jako ve skutečnosti. Grafickou stránku hry má na starosti engie Settlers, který vdechne hře středověký ráz. 

Stronghold 3

359 Kč
Dočasně není k dispozici