Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Stronghold 3

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní);
  • Datum vydání — 27.10.2011;
  • Vývojář — Firefly Studios;
  • Vydavatel — 7Sixty;
Oficiální webwww.stronghold3.com
359 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
7 bodů | 35 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Od vydání prvního Strongholdu uplynulo více jak deset let a během této doby se původní hra (i její pokračování) zapsaly do historie RTS žánru svým komplexním pojetím systému vylepšování, úprav, ekonomiky a vůbec správy svěřené středověké pevnosti. Třetí díl navazuje příběhem na toto původní ztvárnění. 

I zde se vžijete do role středověkého vladaře, který svými správnými rozhodnutími musí spravovat své honosné sídlo. Děje se tak ve dvou kampaních (válečné a ekonomické), za měnícího se počasí, ve dne i v noci. Jak se tak praví, bez lidu (poddaných) to zkrátka nejde a nejde to ani tady. Tudíž je velmi důležité (díky ekonomické a logistické strategii - daně, příděly jídla a pití) nalákat do své zprvu malé osady pracující lid a udržet jej v ní i za snaživé intervence různých pohrom (hladomor nebo nemoci). Čím více pracujících je, tím více se v souladu s přímou úměrou osada rozrůstá. 

Úplným základem je těžba surovin (dřevo, železná ruda atd.) a pěstování a hromadění plodin v daných skladištích. Za vytěžené suroviny je možné provádět následnou výstavbu účelových budov, hradebního systému (s patřičnými vylepšeními – např. vařící olej) nebo budov pro trénování vojska (lučišníci, jednotky s mečem a kopím aj.). 

Důležitým, a tak typickým prvkem celé série, je obléhání hradu nebo jeho obrana a to je i v tomto díle zachováno. Děje se tak v samotné kampani nebo v zvláště vedených bitvách, čerpajících z dobových pramenů. 

Hra obsahuje multiplayer po internetu.

Stronghold 3 Gold Edition

199 Kč
Dočasně není k dispozici