Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Total War Attila: Longbeards Culture Pack DLC

DLC
  • Jazyk — Čeština (Rozhraní, titulky);
  • Datum vydání — 04.03.2015;
  • Vývojář — Creative Assembly;
  • Vydavatel — SEGA;
Oficiální webwww.totalwar.com
199 Kč
Koupit*
Tato hra je dočasně vyprodána, ale plánujeme doplnit zásoby do jednoho pracovního dne. Zakoupením této hry souhlasíte se zpožděním s dodáním klíče.
3 body | 19 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
*Klíče ke hře momentálně nejsou skladem. Hru dostanete během jednoho pracovního dne po zaplacení.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Total War Attila.

Balíček kultur Dlouhovousí přináší do Total War: ATTILA tři nové hratelné frakce. Langobardy, Burgunďany a Alemány lze využít jak v režimech tažení pro jednoho i více hráčů, tak v uživatelských bitvách a bitvách pro více hráčů. 

Po staletích neustálé hrozby ze strany římského impéria jsou tato tři válečnická království vzbuzující respekt připravena přinejmenším ukázat svou sílu v tažení, které má přinést rozšíření jejich domovských území. Západořímská říše leží na jihu, její pohraniční oblasti nejsou dobře chráněné a přímo vybízejí k plenění. Dlouhovousí jsou se svou jedinečnou sestavou nových budov, bojových jednotek a rysů frakcí připraveni využít zmatku, který jim dějiny nabízejí. 

V reálném světě se tyto frakce postupně rozvinuly v několik velmi silných středověkých říší. Dokážete i vy jejich přednosti využít k vybudování takových mocností? 

Hlavní rysy:
  • Jedinečný příběhový řetězec událostí: Yborova volba. Během hry za tyto frakce vám bude představena nová série vzájemně provázaných příběhových událostí. Yborova volba je vyprávěna ve stylu germánské ságy, ve které provedete legendárního hrdinu rozvětveným příběhem za pomoci řetězce různých rozhodnutí. S postupně se odkrývajícím příběhem se vám samotný Ybor zpřístupní jako generál vašich armád. Jeho vlastnosti se budou odvíjet od vámi učiněných rozhodnutí. 

Longbeards_steam_banner_event_pic_general_returns.png

  • Jedinečné cíle misí. Hráči, kteří se vydají na tažení s Langobardy, Burgunďany nebo Alemány, budou plnit jedinečné cíle misí. Kromě toho obdrží i nové nepovinné úkoly, které poskytují značné finanční odměny a umožňují opustit domovské osady a stát se tak nefalšovanou kočovnou frakcí. 

Longbeards_steam_banner_armoury_longbeards.png

  • Unikátní jednotky. Burgunďané, Langobardi a Alemáni doplňují rozpis germánských barbarských vojsk a mají přístup k množství jedinečných bojových jednotek.

Longbeards_steam_banner_building_icons.png

  • Nové příslušenství. Balíček kultur Dlouhovousí přináší několik nových příslušenství, s jejichž pomocí lze vylepšovat schopnosti a dovednosti klíčových postav tažení: 
              • Pforzenský pás: Bonus k obraně při dobývání. 
              • Obětní dýky: Levnější náboženské budovy a silnější náboženský vliv. 
              • Godanův povzbuzovač: Zvyšuje poškození a sílu kontaktních útoků na úkor zbroje. 
              • Laskavý švindlíř: Zvyšuje příjem peněz z krádeží. 

Longbeards_steam_banner_ancillaries.png