Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Total War Rome 2 Pirates and Raiders DLC

DLC
  • Jazyk — Čeština (rozhraní, titulky);
  • Datum vydání — 29.05.2014;
  • Vývojář — Creative Assembly;
  • Vydavatel — SEGA;
Oficiální webwww.totalwar.com/rome2
229 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
4 body | 22 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Total War: Rome II.

Staňte se díky kulturnímu balíčku Piráti a nájezdníci pro Total WarTM: ROME II pohromou pro starověký svět. Balíček Piráti a nájezdníci představuje novou hratelnou kulturu v podobě tří nových frakcí zaměřených na plenění, a společně s nimi do Total War: ROME II přináší i nové budovy, technologie, náboženství, vlastnosti frakcí, bojiště a námořní jednotky.
 
Hráči teď mohou mapu tažení plenit v rolích Ardiů z Illyrie, thráckých kmenů z Tylisu a království Ordysů. Díky novým sestavám vojenských a námořních jednotek, rozdílným vlastnostem a herním stylům přinášejí tyto balkánské frakce nový a jedinečný způsob, jak si užít hlavní tažení ROME II.
 
Hlavní rysy:

  • Nové vlastnosti balkánské kultury - Tylis, Ardiové i království Ordysů jsou všichni schopní nájezdníci, kteří obírají ostatní frakce o jejich vlastní majetek a na nepřátelském území bojují se značnou jistotou. Jelikož tyto kmeny milují boj, je jejich lid ve skutečnosti šťastnější, když jsou se svými sousedy ve válečném stavu.
  • Nové vlastnosti frakce - Každá z balkánských frakcí má vlastní výchozí pozici na mapě tažení a vlastní sestavu vlastností frakce, díky čemuž nabízí jedinečný herní zážitek pro hlavní kampaň. Všechny kmeny vynikají v lupičském řemesle. Ardiové z Illyrie kromě toho také milují pirátství, Thrákové z království Ordysů jsou skvělými lučištníky a lidé Tylisu, potomci keltských přistěhovalců do Malé Asie, cvičí svou novou kontaktní pěchotu na skvělé bojovníky.
  • Nové náboženství - Jak Ardiové, tak království Ordysů disponují vlastními jedinečnými řetězci náboženských budov, které do kampaně přinášejí množství výhod a modifikací herního stylu.
  • Nové technologie - Ardiové i království Ordysů disponují vlastními jedinečnými technologiemi, které hráčům umožní zpřístupnění nových jednotek a efektů nahrazujících některé části základních technologických stromů barbarské kultury.