Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Total War Rome II 2 Nomadic Tribes Culture Pack DLC

DLC
  • Jazyk — Čeština (rozhraní, titulky);
  • Datum vydání — 22.10.2013;
  • Vývojář — Creative Assembly;
  • Vydavatel — Sega;
Oficiální webwww.totalwar.com/rome2
199 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
3 body | 19 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Total War: Rome II.

Balíček kultur Kočovné kmeny přidává do Total War: ROME II novou hratelnou kulturu skládající se ze tří nových hratelných frakcí. Lze je využít jak v kampaních pro jednoho i více hráčů, tak ve vlastních bitvách a bitvách pro více hráčů. 

Balíček kultur Kočovné kmeny umožňuje hráčům podmanit si starověký svět v roli nemilosrdných Roxolanů, nezávislých Massagetů nebo hrdých královských Skytů. Nomádské kmeny jsou skvělí nájezdníci a legendární jezdci. Jako takoví jsou neustále připraveni vyrazit ze stepí a jediným úderem rozmetat usedlé rozvinuté říše, které pro ně představují velice snadné cíle. 

Díky své nespoutanosti, vynikajícím jezdeckým dovednostem a schopnosti rychle shromažďovat vojska přinášejí nomádské kmeny do ROME II zcela novou kulturu se svěžím stylem hraní. 

Hlavní rysy:

  • Nové hratelné frakce – Roxolané, Massagetové a královští Skytové mají své vlastní typy jednotek, různé vlastnosti a herní styly, díky čemuž přinášejí nové a jedinečné možnosti hraní kampaně. 
  • Roxolané získávají bohatství díky svým schopnostem kočovných kupců. Jako neústupní dobyvatelé dokáží bojovat s ještě větším nasazením, pokud se nacházejí na nepřátelském území. Královští Skytové jsou nepřekonatelnými lučištníky a rádi získávají bohatství prostřednictvím svých vysoce vyspělých řemeslných dovedností. Divocí a nespoutaní Messagetové tvrdě brání vlastní území, jejich zkušenosti s chovem dobytka jim navíc z tohoto hospodářského odvětví zaručují vyšší příjmy. 
  • Nové vlastnosti kultur – Všechny nomádské kmeny mají výhodu v podobě většího počtu náborových pozic ve svých domovských provinciích. Díky tomu mohou najímat armády rychleji. Také se jim povedlo nájezdy a rabování dovést k dokonalosti, takže jejich vojska z nájezdů získávají více než ostatní frakce. 
  • Nové kulturní cíle – Nomádské kmeny mají každý své vlastní a zcela nové podmínky vojenského, ekonomického a kulturního vítězství. Stejně tak disponují unikátními bonusovými cíli, které vycházejí z historie Velké stepi. Kromě toho se každá frakce musí vypořádat i s jedinečnými událostmi a důležitými rozhodnutími. 
  • Nové vojenské tradice – Vojska nomádských kmenů mohou těžit z jedinečné vojenské tradice: nomádské hordy. Tato tradice zvyšuje dosah přesunu armády, morálku v boji na nepřátelském území a v souladu se skutečností, že se tyto kmeny výrazně spoléhají na jízdu, snižuje náborové náklady jezdeckých jednotek.