Momentálně Vám technická podpora bude k dispozici pouze na emailu. Omlouváme se za tuto nepříjemnost

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Victoria II: A Heart of Darkness

  • Jazyk — Angličtina ;
  • Datum vydání — 16.04.2013;
  • Vývojář — Paradox Development Studio;
  • Vydavatel — Paradox Interactive;
  • Metacritic — 81;
Oficiální webwww.victoria2.com
349 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
6 bodů | 34 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Vezměte, prosím, na vědomí, že pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Victoria II: A House Divided (Steam).

Victoria II: Heart of Darkness, druhý datadisk pro strategii/politický simulátor, se zaměřuje na spor o Afriku, ve kterém budete soupeřit s ostatními koloniálními mocnostmi a prožijete mezinárodní krize vyžadující usmíření světových velmocí, aby svět nezachvátila válka. Staňte se na sklonku 20. století opravdovou mocností.
 
Užijte si detailní politickou simulaci, kde každý čin bude mít vliv na celý svět. Populace bude reagovat na vaše rozhodnutí podle jejího politické povědomí, sociální třídy a jejich ochoty přijímat změny nebo se postavit proti vládě.
 
Hlavní rysy:

  • Vyzkoušejte si úplně nový systém kolonizace: Využijte vaše námořnictvo k rozšíření vaší říše, soupeřte s ostatními mocnostmi a bojujte o udržení vaší námořní převahy. Konflikty v koloniích se můžou vymknout kontrole a přerůst v mezinárodní krize, jejichž řešením je buď diplomatické vyjednávání nebo riskantní a drahá válka.
  • Bojujte s vašimi nepřáteli v nových námořních bitvách: Společně s novým systémem kolonizace je vaše námořnictvo důležitější než kdy dřív. Celý systém námořních bitev byl přepracován a je teď mnohem detailnější a zábavnější díky novému systému dostřelu děl a manévrování do nejvhodnější bitevní pozice. K ostatním třídám lodí se připojí nové mocné bitevní lodi.
  • Připravte se na mezinárodní krize: Mezinárodní krize po celém světě vyžadují, aby se velmoci usmířily a hledaly kompromisy a aby válka byla vždycky až poslední možnost. Jako jedna z menších mocností můžete využít váš vliv a rozdmýchat místní nepokoje, abyste pak pomocí hbité diplomacie donutili velmoci napravit špatnosti, které byly spáchány proti vašemu národu.
  • Sledujte celosvětové události díky novému systému zpravodajství: Budete dostávat zprávy o místních i celosvětových událostech a také o změnách ve světě, abyste věděli, co se děje a mohli se do hry lépe ponořit. Přes 60 novin, historických nebo jiných, vás bude pravidelně informovat o nejnovějších zprávách z války, zásadních událostech, novinkách z vyšší společnosti a jiných zajímavostech.
-1