Warcraft III 3 Battlechest: Reign of Chaos + Frozen Throne

Warcraft III 3 Battlechest: Reign of Chaos + Frozen Throne

Dočasně vyprodáno

333,00 Kč 299,70 Kč Za nákup získáte 7 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
StrategieAKCE
Lokalizace —
Angličtina
Oficiální web —
us.blizzard.com
Metacritic
93

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Warcraft III 3 Reign of Chaos
Warcraft III 3 The Frozen Throne

World of Warcraft 60 days Game Card
World of Warcraft: Warlords of Draenor

Heartstone: Heroes of Warcraft Expert Pack

Již třetí pokračování legendární real-time strategie přineslo zatím největší změny v sérii. Není se čemu divit, mezera mezi druhým a třetím dílem byla dlouhých 7 let. Asi největší novinkou jsou 2 nové hratelné rasy - kromě orků a lidí si zahrajete i za temné elfy a nemrtvé. Armády nyní vedou do boje hrdinové, kteří mají speciální schopnosti podle své úrovně a v kampani vystupují jako hlavní postavy ovlivňující děj. Ten je tentokráte rozdělen do několika kapitol a nepojednává už o nemilosrdném boji mezi orky a lidmi, ale o nové hrozbě, kterou představuje Plamenná legie. Grafika je nově kompletně ve 3D. 

Velký důraz tvůrci kladli také na multiplayerové hraní, které je díky prostředí battle.net velmi pohodlné. Jak už známe od Blizzardu, rasy jsou maximálně vyvážené a o hru se neustále pečuje pomocí opravných patchů. Nemalý podíl na popularitě W3 má také samotná komunita, která vytrvale připravuje nové módy a mapy. Mezi nejoblíbenější patří například DotA.

Tento balíček obsahuje: