Warhammer 40000: Dawn of War 2 Retribution

Warhammer 40000: Dawn of War 2 Retribution

Dočasně vyprodáno

179,00 Kč Za nákup získáte 4 bodů

Platforma —
PC
Aktivace —
Žánr —
StrategieSteam
Lokalizace —
English
Vývojář —
Relic Entertainment
Vydavatel —
THQ
Oficiální web —
Stránky v angličtině
Metacritic
80

Jistě máte v hlavě otazníky, zda je cenovka u hry správně napsaná, je to tak? Ano, je napsaná správně. A je to možné pouze díky moderní elektronické distribuci hry. Legální hru tedy získáte stažením z oficiálních stránek výrobce, nikoli v krabici poštou, a proto máte možnost ušetřit i několik stovek korun. Navíc hru máte okamžitě v té nejnovější verzi, proto nemusíte z internetu zbytečně stahovat žádné aktualizace. Bezproblémovou online platbu obstará prověřený systém s 13 platebními možnostmi, kdy naprostá většina z nich pracuje v reálném čase – zpracování platby trvá jen několik vteřin. Přitom nemusíte ani na krok z domu, hru máte k dispozici ihned po platbě! Více informací

Jiná vydání:

Warhammer 40000: Dawn of War 2 II
Warhammer 40K: DOW II Retribution Imperial Guard Lord General DLC


Warhammer 40K: DOW II Retribution: Space Marine Captain DLC

Samostatně hratelný datadisk Warhammer 40.000: Dawn of War II – Retribution nabídne povedenou kampaň, kterou můžete odehrát za jednu z šesti ras. Čekají na vás nové supertěžké jednotky a podpora pro online hraní, či hraní po LAN pro až 6 hráčů. Jistě oceníte také pokročilý nástroj pro budování armády umožňující vylepšování hrdiny a zpřístupňování si nových jednotek v režimu pro jednoho hráče. Ke spuštění tohoto datadisku není zapotřebí původní hra.

Od událostí zachycených ve hře Chaos Rising uplynulo již celé desetiletí, ale v sektoru to pořád vře. Přestože velký démon Ulkair a jeho Černá legie již byli poraženi, planety sektoru Aurelia se stále nemohou vymanit z neustálých válek a krveprolití. Kapitán Gabriel Angelos z Blood Ravens odhalil herezi na nejvyšších příčkách kapitulní hierarchie a odměnou za to jej zkažený kapitulní mistr Azariah Kyras označil za zrádce. Gabriel se rozhodl, že nebude prolévat krev svých mariňáckých bratří, a uchýlil se do utajení. Ve skrytu kolem sebe shromažďuje hrstku spojenců a připravuje se postavit zhoubě Chaosu, která sžírá jeho bratry.

Nad sektorem nadále visí cizácká hrozba. Imperiální garda se zarputile bije se zdivočelými pozůstalci z nedávné tyranidské invaze a mezitím orkové drancují okrajové zóny snad každého světa. Eldaři stále čas od času vykročí ze stínů a vyrazí na válečnou výpravu, šeptajíce přitom o rozvalinách dávno ztracené archy.

Impérium mele z posledního. V odvážné snaze získat opět kontrolu byly do sektoru převeleny celé regimenty cadijské imperiální gardy, které převzaly velení nad místními planetárními obrannými silami. Většina těchto sil byla nasazena na Tajfun Primaris. Svět, jehož husté džungle již poskytly úkryt nejednomu cizákovi či kacíři. Boj však postupuje pomalu a Impérium si pro sektor a jeho obyvatele připravilo nové, tentokrát trvalé řešení. Každý svět bude podroben plamenům Exterminatu a dočista zbaven veškerého života.