28.03. je provozní doba zákaznické podpory výjimečně mezi 16:00 - 18:00.

Plaaay.cz

731 737 002
PO-PÁ 12:30-15:30

Kill The Bad Guy

  • Jazyk — Angličtina (Rozhraní, Zvuk, Titulky);
  • Datum vydání — 28.05.2014;
  • Vývojář — Exkee;
  • Vydavatel — Exkee;
Oficiální webwww.ktbg-thegame.com
199 Kč
Dočasně není k dispozici
Omlouváme se, ale tento produkt neplánujeme doobjednávat
3 body | 19 XP
Po zaplacení objednávky dostanete licenční klíč pro platformu Steam. Návod k aktivaci.
Omlouváme se, ale momentálně neplánujeme naskladnit tento produkt. Jedním z důvodů mohou být i podmínky vydavatele.
Za každý nákup dostáváte body a XP, vetší ukazatel davá možnost získat větší doživotní slevu na hry.
Sledujte naší sekci Slevy a akce, téměř vždy můžete ušetřit peníze.
Zaslouží si každý svoji druhou šanci? Může být zločin zapomenut? Skrývají se za masku průměrného muže na ulici a nenápadně splívají s prostředím, spousta válečných zločinců, bývalých mafiánů a jiných kriminálníků takhle unikne před odsouzením za vraždu nebo za něco horšího. Tak to je, dokud se nerozhodnete učinit tomu přítrž. Je vaší zodpovědností, jako součásti tajné, záhadami opředené společnosti, jejíž členové přísahali, že zbaví svět těhle mizerů, abyste zajistili, že spravedlnosti bude učiněno za dost těmi nejkrvavějšími prostředky. Využijte vaši nevypočitatelnost ke svému prospěchu.

Stopujte mizery, buďte při vašem plánování brutální i chytří a zlikvidujte je jednoho po druhém. Ale pamatujte, každá smrt musí vypadat jako nehoda. V každé úrovni máte možnost zničit mizeru využitím rozličných zbraní a pastí. Je na vás, abyste zajistili, že skončí na špatném místě ve správný čas.
 
V této promyšlené hádankové hře, kde fyzika hraje zásadní roli, si budete muset udržet čistou hlavu a využít všechny vaše schopnosti. Buďte nemilosrdní!
 
“Dokud nedokončíte misi, neexistujeme. Pokud selžete, budete sami a my popřeme, že vás známe."
 
Hlavní vlastnosti:

  • Sledujte váš cíl v 60 úrovních, každý originálnější než ten předchozí a odemkněte si ještě dalších 6 ujetých bonusových úrovní.
  • Využijte vaši představivost až budete likvidovat kriminálníky jednoho po druhém. Najděte příležitost a proveďte to jak nejkrvavěji je možné!
  • Staňte se velvyslancem smrti a vymyslete způsob, jak použít všechny ty různé pasti. Sabotujte vozidla, změňte předměty denní potřeby na smrtící zbraně nebo kombinujte různé prvky, abyste vytvořili úplně nové.
  • Pracujte ve stínech. Nepřitahujte na sebe pozornost. Kamery, chodci, policie ani tělesní strážci vás nesmí podezírat. Nikdo nesmí pochybovat, že ty smrti jsou jen nešťastné nehody.
  • Zkoušejte znovu a znovu a znovu a využijte při tom funkci přehrávání. Získejte nejvyšší skóre, splňte sekundární úkoly, najděte nové způsoby, jak zabít každého mizeru a pracujte na svých zabijáckých schopnostech.
  • Sociální sdílení. Ukažte vaše zabijácké kvality a achievementy vašim přátelům a dokažte, že jste nejlepší světový vykonavatel spravedlnosti.